Резултати од барањето

 1. Z

  Договор за купопродажба на возило

  Данок се плаќа тогаш или
 2. Z

  Договор за купопродажба на возило

  Доколку купуваш или продаваш од фирма???
 3. Z

  Купување таблет компјутер

  http://www.aliexpress.com/item/Ainol-NOVO9-Spark-II-Tablet-PC-9-7-2048-1536-Retina-Screen-ATM7039-Quad-Core-2/1735725922.html мислење за овој таблет фала
 4. Z

  Закинтос

  Дечки денеска уплатив преку савана во димитрис вилата некои искуство некој што бил таму и дали има превоз до главниот град автобус или слично ??? фала
 5. Z

  Најекономично греење (затоплување)

  Дечки имам камин Plamen trenk...
 6. Z

  Купување таблет компјутер

  добро помеѓу самсунгот и асусот кој е подобар барам ваше мислење фала
 7. Z

  Купување таблет компјутер

  ми треба таблет до кај 10 000ден сакам да го користам и како навигација па ме интересира друго мислење и што мислите за овој http://www.technomarket.com.mk/products/09131024/samsung-sm-t2100-galaxy-tab3-wifi-7black фала
 8. Z

  Тасос - островот на сирените

  sakam ovaa godina da odam na tasos vo limenaria pa me interesira kako se dvizat cenite na primer za taksi ili avtobus do golden beach aliki paradise beach cenite na hranata i slicno fala
 9. Z

  Колкава е потрошувачката на гориво на вашиот автомобил?

  polo fox 1.4 d0 1999god ili opel corsa 1.4 ili 1.2 do 1999god koja e podobar izbor vo vrska so gradska potrosuvacka... fala
 10. Z

  Неколку дена во Грција

  dali moze nekoj da mi kazi dali bil na Sarti i kakvo e mestoto vo odnos na voda, hrana restorani kako se dvizat cenite sakame da odime septemvri pa ... fala
 11. Z

  Папагали (општи дискусии)

  papagalcevo sto go imam e malo i mozebi zgresiv sto go pustiv no ne saka v kafez treba so kafezot po nego ili samo ce si vlezi inace go imam samo 3 dena pozz
 12. Z

  Папагали (општи дискусии)

  decki deneska si zedov malecka tigrica dali e dobro da se cuva vo poladna soba ili???
 13. Z

  Продавам - Купувам

  Decki koja e cenata na Mops i kade moze da se najde vo MK... Fala
 14. Z

  Кучиња (грижа, општи дискусии)

  Nesto poveke za Dobermanite dali za prvo kuce bi bilo dobro ishranata, za cuvanje vo boks vo dvor... fala
 15. Z

  Скутерчиња: Се за и околу нив

  Dali moze da mi kazi nekoj koja e razlikata pomegu 2 takten i 4 takten skuter 50cc vo odnos na brzina potrosuvacka... fala
 16. Z

  Скутерчиња: Се за и околу нив

  Дечки сакам да купам скутер ми треба за низ град по потреба па ако може да ми се каже мислење за ова од Гланц е во Прилеп цената мислам дека му е 550е
 17. Z

  На прва средба- ЌЕ СЕ ОМАЖИШ ЛИ ЗА МЕНЕ ?

  Цело време читам и ова како да ми е најреално кажано
 18. Z

  Плински уреди

  imam audi 80 1.8 benzin ajspric dali mozi nekoj da mi kazi kolku pari ce me fati da stavam plinski ured.
 19. Z

  Скарани градови: Прилеп против Битола

  ne se lutime na tvoeto nezbaenje
На врв Bottom