Резултати од барањето

 1. k0k014

  Навивачки групи во Македонија!

  Нека го стави веќе некој тоа фамозно видео.
 2. k0k014

  Помош: Барам еден филм!

  Фала многу тој е :)
 3. k0k014

  Помош: Барам еден филм!

  Дете што живее со мајка му што имаше идеја да направи 3 добри дела на 3 луѓе и сето тоа да се шири како масовна идеја.Нешо со споделување беше името на филмот на телма го даваа пред 3 години.
 4. k0k014

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Така е гласајте за Мицковски дајте му 200 пратеника ќе го врати името гарант. Исто како што ги вративме Струга и Кичево кога ДПМНЕ дојде на власт 2006. Завршена е таа приказна со името веќе. Кога требаше и реално можеше да се издејствува нешто ќутеа како пички под кошула за сега да ми се вадат...
 5. k0k014

  Навивачки групи во Македонија!

  :pos::pos::pos:
 6. k0k014

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Мислам дека е еден од главните луѓе кои протестираа против отварање на рудниците.Од Гевгелија е.
 7. k0k014

  Фан Клуб: Вардар

  Студентите што отидоа да работат во Бургер Кинг ќе имаат подолго европско лето од Искра :D
 8. k0k014

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Ај зошто само се фрла со дрва и камења по македонскиот народ на оваа тема(не можам да кажам дека некогаш не е со право но често знае и да се претера) конечно да напишеме и нешто добро за овој народ. За неполни 24 часа се собрани пари за операција за девојчето кое имаше проблеми со колкот...
 9. k0k014

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Не ги ставај Мицковски и ДПМНЕ и десничарска влада во исто мислење. Убаво напишал Дел Бој погоре ако направиме едно кратко резиме за сите овие 5 години во глобала тоа е тоа. Се што требаше да се направи и што им беше зацртано на оние кои ја направија цела оваа игра е скоро па исполнето.Жал ми е...
 10. k0k014

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Секогаш политичарите се виновни кај нас.Кој продолжил да ги гласа тие две партии после 2001 исто масовно како и секогаш? Народот. Политичарите не можат ама баш ништо да направат ако народот не го сака тоа ама очигледно дека народот повеќе сакал лажен мир него вистинска војна.Ако не знам за тогаш...
 11. k0k014

  Фан Клуб: Вардар

  Манев не играл. Знае ли некој дали останува или си оди? Аеродром.
 12. k0k014

  Конкурс за полицаец

  Не бе па ти така не се влегува во ЕУ.
 13. k0k014

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Ок луѓето ајде ама кај е државата да им помогне.На овој слаб и застрашувачки наталитет кој го имаме владата треба да им ги обезбеди сите услови.Виде дека половина од децата кои се родиле лани се немакедонци(читај муслимани).Ако не сакаме да се викаме утре Амир и Осман спасот е само во правење на...
 14. k0k014

  Only Fools and Horses

  Абе некој ако може да ми каже која епизода е онаа сцена Родни кога брка еден лопов на пазарот. До последната сезона сум а сеуште ја нема таа сцена. ПС:Страшен хумор има серијава еј иако ретко кој може да го разбере кај нас.
 15. k0k014

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Виде какви беа коментарите на народот кон онаа жена од Припор која побара помош од државата зошто има 12 деца? Јас се засрамив во нивно име.
 16. k0k014

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Дочекавме пичкици и педерчиња да не преставуваат надвор.
 17. k0k014

  Протести во Србија

  Ayyy
 18. k0k014

  Помош: Барам еден филм!

  Филмчево е од Сербија нешто као драма. Типот е онака малку лузер а жена му е успешна во кариерата и се сплеткува со директорот на фирмата.Последната сцена од филмот е коа директорот иде да му ги земе жената и дедето а типов му вика да играат руски рулет на што директоров ќе се усере и женава и...
На врв