Резултати од барањето

  1. Saul Goodman

    Cry of Fear

    Пред неколку недели ја свртев за првпат Cry of Fear. Хорор игра направена од Team Psykskallar, главен на тимот е Andreas Rönnberg. Играта е на Steam и е бесплатна, но тоа не значи дека не е страшна. Andreas направил мод на Half Life кога бил тинејџер наречен Afraid Of Monsters, иако модот не е...
На врв Bottom