Резултати од барањето

 1. I

  Најбитното нешто во една врска

  И најбитното - ЉУБОВ!!! Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 2. I

  Kaко се прават близначиња?

  Ало брее од 4 милијарди сперматозоиди ти баш знаеш дека со тоа и тоа може да се има близнаци.. и на глава жената да застане ако не ја оплодат 2 сперматозоиди џабе и е ;) Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 3. I

  Порано 5-6 деца, сега 1-2...

  Као машина.. Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 4. I

  Порано 5-6 деца, сега 1-2...

  Да!? Ама може да има 3 пати по 3 партии секс на ден, 6 дена у неделата? Дај немој молим те.. Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 5. I

  Никогаш не е случајно?

  ПЛАНИРАНОО!!! ЌЕ ИМАМ БЕБЕ!!! Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 6. I

  Бремена. Што сега? Брак или...?

  Е како терсене човек а имаш секс со него? Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 7. I

  Бремена. Што сега? Брак или...?

  Ајде деее!! Па ондак цурице нема да дозволиш некој "непосакуван" да те работи и нема да има бебе ;) Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 8. I

  Kaко се прават близначиња?

  ПРЕКУ СЕКС!!! Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 9. I

  Дали би донирале јајце клетки или сперма?

  ЈОК БРЕ!!! Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 10. I

  Симптоми на бременост

  Немаш гајле сестро ја и девојка ми сме имале и по 4 партии секс едно по друго и тоа без заштита ;) рачунај дека треба он целосно да се испразни у тебе за да може да останеш бремена (50% од сперматозоидите изумираат на патот до целта ;) ) Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 11. I

  Другарска љубов меѓу машко и женско... има или слабо?

  Значи ја по таа логика специјалиста за цицки сум!?[emoji15]
 12. I

  Што кога не сака да пуши?

  Пхахахахаахахахахахахахахахахахахахаха [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 13. I

  проблем со свршување

  Ја со лешник ги решавам сите проблеми ;) И да сфршиш нема да ти се спушти ;)
 14. I

  проблем со свршување

  Ииии да не заборавам!!! За слабата ерекција најдобро е батка да јадеш ако не секој ден ама секој втор ден по 100гр. лешник Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 15. I

  проблем со свршување

  Па мислам дека најмногу ќе помогне doggy поза пред огледало. И батка сменете веќе нешто направи нешто неочекувано
 16. I

  проблем со свршување

  Пхахахахахах ти текиња на к-15 со тошо коа ќе се фрла од покрив? "Лежиме двајцата у кревет и она ми вика 'тошо меѓу нас е свршено' а ја не сум ја пипнал" Не не. Сериозно треба да се помогне во овој случај. А јас мислам дека може да помогне онаа емисијата "Се за љубов"
 17. I

  проблем со свршување

  Апсолутно не. Можеш слободно да имаш и по неколку партии секс едно по друго ;) Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 18. I

  Луцидни соништа

  Да батка, можеш на една иста ситуација да се навраќаш по неколки пати. Лично искуство ;) Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 19. I

  Луцидни соништа

  Заборавив да ви напоменам за положбата на телото. Сите мускили од телото треба да се опуштени. Тоа се постигнува најдобро преку спиење на грб или странично, но во никој случај рацетр не смеат да се допираат една од друга. Тоа е така затоа што и да има телесна активност за време на луциден сон да...
 20. I

  Луцидни соништа

  Батки за луцидниов сон имам премногу читано и стварно е нешто неверојатно!! Вежбам веќе 2 години и стварно сум горд на тоа што го постигнав. Почнав со една апликација од play store како помагало при влегување во луциден сон. Од почеток е тешко да контролираш било какви ситуации, но за многу...
На врв Bottom