Резултати од барањето

 1. dantemkd

  ANIME (Генерална дискусија)

  Слушај скеој си има свое мислење и вкус мене по кажаното погоре не ме влече да го гледам кој сака такви серии бујрум но јас не сум за.
 2. dantemkd

  ANIME (Генерална дискусија)

  Се е ок со појаснувањето но досадно ми изгледа анимето.
 3. dantemkd

  ANIME (Генерална дискусија)

  Бар да објаснеше малку за приказната или бар што жанар е?
 4. dantemkd

  ANIME (Генерална дискусија)

  И со мангата сум при крај и анимето го завршив.
 5. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Тренер може да е Менаџер тешко. ;)
 6. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  не си ти тој кој ќе има интергритет да ми каже да беше некој друг можеби ти имаш толку фејл постови што компилација може да ти склопам. А штом си бфф со Оле оди кажи му ти па смејте се заедно. П.С. Уште сум на став дека требаше да испаднеме.
 7. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  У премиер лига е на гол разлика од кога памтам јас
 8. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако не ви се допаѓа поинакво мислење направете си дома Сабат и собирајте се што исто размислувате јас не филтрирам прифаќам различно мислење. Ако видиш под дуелите стои to be announced оваа е официјално од клубот. А за тоа што ќе ме ставиш на игнор ме боли многу еве плачам .
 9. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Таа што требаше на 7ми се менува на 9ти да се игра исти така што требаше да се игра со Палас и Вест Хем на 15ти и 18 треба да се најват кога ќе се играат
 10. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Да се направи место за купот !
 11. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Тимот против Брајтон.
 12. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако постигне успех ќе ме демантира Оле и никој друг Мурињо заврши 2 со екипата и немојте да велите не наследил ништо Оле затоа што наследи добар тим плус му се отвори банката . Оле е далеку од голем менаџер .
 13. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Кои попрецизно те интересираат.
 14. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Друше јас пласирам факти демантирај ми ги фактите и ќе прифатам. 1593535638 Секогаш сум бил песимист према Оле. Тоа што вие свршувате на Оле не сум јас крив.
 15. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ферги инаку и 92/93 првпат ја освоил лигата а 87/88 втората сезона ја завршил втор 9 бода зад Ливерпул! Поголем успех од Оле или не си задоволен со послаб тим од тој што наследи Оле.
 16. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Па не е баш така магично сети се лани после Париз се се распадна да ги добиевме последните 2 ќе беше по успешен можеби. А каде го напишав оваа! Плус не ти се средени фактите среди си ги па ќе зборуваме.
 17. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Кулибали стварно ме зазаш него чим не го купивме претходното лето не го ни сакам близу Карингтон следниот месец полни 30 год веќе следната година ќе има 31 ќе биде Давид Луиз бр2.
 18. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Го прочитав Што врска има тоа со денешнава ситуација . Нема шанси Шкотската лига и ден денеска е подоминантна од Норвешката.
 19. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Одма се палиш глобално зворувам. Ѓи бутна од доминација Селтик и Ренџерс и со Абердин и играше во купот на победниците (денешна лига на шампиони ) и кратко ја водел Шкотска малку е ?
 20. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Дечки не го ставајте Оле Клоп и Ферги во споредба. Оле одкако дојде имаше и падови имаше и издигнивања, во следната сезона ќе видиме колку вреди клубот му ги исполни скоро сите барања. Али да го споредувате со најдобриот менаџер на денешницата и со најдобриот во историјата малку е премногу и...
На врв Bottom