Резултати од барањето

 1. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Можиш од кај сакаш
 2. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Јас имам Feriy и сум задоволен и мислам дека е појака од Vivax-от, ама то ќе кажат некои шо појќе се разбираат
 3. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Ова е апликацијата
 4. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Treba da e montirana od ovlasten serviser i da udri pecat radi garancijata
 5. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Јас зборам од лично искуство со конкретни модели. Кој сака нека вреѓа.
 6. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Имам и ваква само 3,5 во спална соба и брка работа. За тошибата незнам би требало да е добра.
 7. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Јас имав иста таква НЈ50, за преоден период е добра, има тивка надворешна ама кога ке залади во минус не бркаше многу работа. Лани зедов Gree u-crown и сум презадоволен, многу е моќна иако немаше некоја јака зима ама спрема НЈ50 далеку подобра. Ако те интересира нешто плус прашај слободно.
 8. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Точно. Топлење без пари нема, само можи да се замлачи за поевтино
 9. M

  Најекономично греење (затоплување)

  http://www.a-c.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%83%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B8-%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B8-konsumativi-klimatici/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B7%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA-konden...
 10. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Шо марка е климата?
 11. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Околу 30 и нешто % сега е 45%
 12. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Од продавницата на gree во скопје,цената 2.700 мислам оти и други работи земав.
 13. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Климите функционираат одлично, денес стигна овлажнувачот на воздух па ке видиме како ке се покажи
 14. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Ova e vistinata, i jas so HJ50 se greev ama duri da ne fatat minus temperaturi i tolku, a sega so U-crown sum prezadovolen, postignuva temperatura kolku ke mu zadades, a nie sakame da e stvarno toplo, i si ja vrsi rabotata za koja i ja zedov , da topli a ne da stedi, a razlikata kako sto rece e...
 15. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Нема споредба. На другиот спрат сеште имам HJ50 идентичен простор тешко му оди и само замлачува, поради што ја продадов едната и ја сменив за u-crown која мислам дека ке ја поминам цела зима со неа колку и да е ладно. 1578686333 Се е на ауто. Еве денес е на 26с и одржува 25,5
 16. M

  Најекономично греење (затоплување)

  U-crown крева температура колку сакаш, чудовиште. За потрошувачка незнам јас сум презадоволен последната сметка ми беше 4.700 24/7 работи и плус viola по 12h дневно, значи до 20 декември, наредната сметка ке видиме сега е поладно.
 17. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Успешна нова административна година
 18. M

  Најекономично греење (затоплување)

  Topli premnogu dosega top, vo poladno se nadevam deka ke prodolzi posto e mnogu mojkna. Smetkata ja cekam
На врв Bottom