Резултати од барањето

 1. Io Sono Interista

  (Кајгана избира) Најдобри ситкоми на сите времиња

  Офис се подобрува како оди понатаму. Дефинитивно не е серија за сечиј вкус, посебна лудница е серијата :D
 2. Io Sono Interista

  Friends!

  Не видов дека имало агитирање на темава :pos:
 3. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Зависи каква потреба има клубот. Сега е малку чудна ситуацијата, Барса нема пари, Реал продава, а Интер фукна 40 милиони за Хакими како ништо да не е... ако клубот може да ги купи Тонали и уште еден класа бек без да го продава Лаутаро, тоа би било идеално. @Stefan-kobe, одамна го имам тоа...
 4. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Нема шанси Марота да го продаде испод цена. Мене ми е ок или да остане или кеширање. Само да не го трампаат за Гризман со доплати, пошто од сега осеќам каков епски фејл би бил Гризман во Интер.
 5. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Мене ич не ми менува што ќе каже на прес, туку нека ја среди екипава да заличи на нешто. Знаеме дека екипа која во состав ги има Кандрева, Дамброзио, Гаљардини, Бираги и Борха Валеро, нема што да бараме во однос на квалитет. Без разлика какви засилувања си земал, овие неколку луѓе се доволни да...
 6. Io Sono Interista

  (Кајгана избира) Најдобри ситкоми на сите времиња

  FRIENDS е смеа, топлина, љубов. Единствена ТВ серија со re-watch value бесконечност. Милиони фанови се уште ја гледаат репризно, 15-16 години откако заврши. Ја знаеме серијата на памет, а има 200 и кусур епизоди. Сега ми е доволно само да ја слушам, не морам да гледам во екранот, знам точно што...
 7. Io Sono Interista

  Serie A 2019/2020

  Па ти што не им кажа на Курва Норд кога беше на Меаца? Здраво, јас сум Џои Трибиани, доаѓам од Македонија да навивам за вашата лузерска екипа. Па да видиш како и беше на веспата... :pos:
 8. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Не знам од каде го имаат преведувано, ама изгледа Марота е нервозен левел Стеф https://ekipa.mk/na-marota-mu-pukna-filmot-ke-brka-deset-fudbaleri-od-dhuzepe-meatsa/
 9. Io Sono Interista

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Не сум забележал, ама го користеа Вангелис во старите Тврдокорни:
 10. Io Sono Interista

  (Кајгана избира) Најдобри ситкоми на сите времиња

  But the truth is she died, and some day you will too, la la la lalalala la la la lalala la la laaaaa... :pos: Нема ништо како FRIENDS
 11. Io Sono Interista

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Да земеш некое дно од филм да гледаш, некое боливудско индиско ѓубре, или некој филм со Адам Сандлер рецимо... со саундтрак на Енио Мориконе, ќе ти се чини дека е врв. Ова не е таков филм, да нема забуни:
 12. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  @Stefan-kobe jebe mater svima :pos:
 13. Io Sono Interista

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Почина најголемиот :( RIP Ennio Morricone.
 14. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Чекај, не оди тоа така. Прво треба да го скоцка тимот за 3-5-2. После добива отказ, па земаме нов тренер кој преферира 4-4-2 и така... :)
 15. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Какво паѓање после црвениот, паднаа тие некаде по 20-30 минути... не ги гледавте последните 20 минути од првото?
 16. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Класика. 20 минути на ура, со малку среќа може и 3 гола да им натрпаме... после од 20 до 90 распад систем. Ви вика Ио, на оваа екипа и фали карактер, и фалат играчи со мадиња и ни фали лидер во средината. Гледај ги Болоња, дрпаат за дрес, прават прекини, се борат... ние оставаме некои деца да ни...
 17. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Гаљардини :pos:
 18. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Секој голман е Лав Јашин кога игра против Интер, нели Џони? :pos:
 19. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Клавајте линкој.
На врв Bottom