Резултати од барањето

 1. Anna90

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

  Те сакам. Многу. Најмногу. :backa:
 2. Anna90

  Фото натпревар 148 -- црно-бел портрет

  Кај го најде олку убав? :eek:
 3. Anna90

  Помош за избор на апарат

  Во право си. Малку ми фалеше да го оставам :D Кажувај ондак кој е најскап? Нека плаќа:pos:
 4. Anna90

  Помош за избор на апарат

  Не сум во мк. Ме интересира чисто предлог, ќе проверам овие по колку се тука, па ќе бирам. :) Јас го чував ама на 2 секунди ќе го дадеш на маж и одма ќе му го џапнат:D:(
 5. Anna90

  Помош за избор на апарат

  Ај некој предлог за апарат до 15/20.000 денари. Уште плачам по мојот украден Nikon d750:place:
 6. Anna90

  Фото натпревар 147 -> СУВЕНИРИ НА ЕСЕНТА

  А да не се мачиме да ставаме? Ионака очигледно е ќе победиш :D
 7. Anna90

  Фото Натпревар #146 Поглед од Горе - ГЛАСАЊЕ

  Мене ме најдовте, најмалку креативната:D Незнам искрено, немам некоја идеа, а и незнам што се имале до сега:) 1572823605 Влагам сега во дневна и ми дојде една идеа кога ги видов магнетите. Сувенири??:toe: Друго стварно не ми текнува
 8. Anna90

  Фото натпревар #146 - Поглед од горе

  UFO tower, Bratislava
 9. Anna90

  Фото натпревар #145 - Домашни миленици

  Сакам да го крадам кучето на @Red John !!!!!!!!
 10. Anna90

  Дали би стапиле во брак со партнер кој има вонбрачно дете?

  А свесен си дека не плаче само кога е бебе? И на 5 години ќе плаче ако се удри или по играчки итн. И на 8/10 ќе плаче за оценки. И на 15 ќе плаче за дечко/девојка. Епа родител да си не е само да му дадеш да јаде и пелена да смениш. Со детето цел живот ќе треба да си и да му помагаш во се. Ти не...
 11. Anna90

  Дали би стапиле во брак со партнер кој има вонбрачно дете?

  А човек не заслужува ли нов почеток? Има дете. И што сега? Ај да го отфрлиме сите. Сам да биде со детето. Биднало веќе. Неуспешен брак, вонбрачно дете, младост лудост....Има многу причини поради кои човек може да остане сам со дете/деца. Нормално е дека ќе сака повторно да се заљуби, да биде...
 12. Anna90

  Какви патики носите?

  Skechers
 13. Anna90

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

  Многу ме нервираш и лутиш на моменти. Но те сакам како никој друг досега
 14. Anna90

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

  Те сакам идиоту :ljubove:
 15. Anna90

  Дали можете да издржите 2 дена без благо?

  Срам да ти е, благото на децата го крадеш :D
 16. Anna90

  Песна на која најмногу се наежувате

  :place:
 17. Anna90

  Дали користите кондоми?

  Може сакам нешто што ти е гајле:P Плановии
 18. Anna90

  Фото хумор и интересни фотки!

  :D
На врв Bottom