Резултати од барањето

 1. Маршалот

  Фан клуб - РК Вардар

  fixed
 2. Маршалот

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Поправени се сега бројките.
 3. Маршалот

  UEFA Champions League 2018/19

  3 weeks challenge
 4. Маршалот

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  На ниедни избори гласање повеќе нема или поништување на листот.
 5. Маршалот

  Фан Клуб: Јувентус

  Заслужено си го добивме...така им требаше да ги треснат у последните минути...им ебам едноклеточните морони,промашуват пред противнички гол наместо 2 гол да дадат + прават фаули во опасна зона (Матуиди).
 6. Маршалот

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Сакам да прашам каде може да се најде половен катализатор (за да го сменам моменталниот кој е дотраен) за бмв 523и е39.
 7. Маршалот

  Денов звучи како...

 8. Маршалот

  Фан Клуб: Јувентус

 9. Маршалот

  Фан Клуб: Интер

  Ањели барал состанок со Морати,да го убеди да се кандидира за претседател на федерацијата и ќе ја имал неговата поддршка.
 10. Маршалот

  UEFA Champions League 2018/19

  Бонучи, топка ала Пирло :cuc:
 11. Маршалот

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Значи години уназад стратегиите на партиите се да се излезе до кај 12 саатот, за покасно каде може да се интервенира.
 12. Маршалот

  Фан Клуб: Јувентус

  Покрај договорот на Марота и договорот на Алдо Мациа член на бордото на директори нема да му биде продолжен.
 13. Маршалот

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Денеска е само увертира, нема да има цензус али договорот ќе се верификува во Собрание.
 14. Маршалот

  Фан Клуб: Јувентус

  Ањели прослави само на островот у Грција. Додека приказната започнува помеѓу Паратичи и Мендеш при договарањето на трансферот на Кансело, каде се појавила таа идеја и Паратичи го запознал на Ањели со заинтересираноста на Роналдо и агентот да дојде во Јуве, на што Ањели му дал одобрение на...
 15. Маршалот

  Фан Клуб: Јувентус

  Кога беше презентацијата на Роналдо, Марота не седеше таму, туку Паратичи. Тоа е чудно ради тоа што Марота кога се презентираа играчи секогаш беше таму, или сам или заедно со Паратичи.Имаше исто и шпекулации дека Марота бил против трансферот на Роналдо, а за негово доаѓање голема улога имаше...
 16. Маршалот

  Фан Клуб: Јувентус

  Breaking: Marotta leaving Juventus
 17. Маршалот

  UEFA Champions League 2018/19

  кога го нема Роки тогаш најдоа пенали да свират хехе
 18. Маршалот

  UEFA Champions League 2018/19

  И после не треба ВАР во ЛШ.
 19. Маршалот

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  + на денот на референдумот за да се исполни цензусот по потреба ако треба и ќе активират дел од членството на ДПМНЕ да излезат да гласат.
На врв Bottom