Резултати од барањето

 1. El_Duderino

  НБА сезона 2019/2020

  Јако е дека некни имаше интервју ко демек во лејкерс сите за еден еден за сите, по два дена клоците
 2. El_Duderino

  НБА сезона 2019/2020

  https://mobile.twitter.com/wojespn/status/1231006997631426560 Оф леле
 3. El_Duderino

  НБА Сезона 2017-2018

  Kawhi Leonard and Danny Green to Toronto for DeMar DeRozan, Jakob Poeltl and a protected 2019 first-round pickместо во кингс ландинг на ѕидот го пуштија
 4. El_Duderino

  НБА Сезона 2017-2018

  Јас да сум Поп ќе го остам на клупа цела година за инает му ебам лајното глупо. Ако веќе сакаш да бегаш не кажвај каде, само ги оштети Спарс шо го напраја играч. Побарај трејд, нека земат играч-и за тебе па вгодина оди во ЛА. А дека ќе го трејдат во ЛА мало моргрн. Намерно барат пола тим за да...
 5. El_Duderino

  НБА Сезона 2017-2018

  Јас да сум Поп во Бруклин ќе го пуштам за инает му ебам сељако
 6. El_Duderino

  PlayStation 4

  Да
 7. El_Duderino

  PlayStation 4

  Јас од овде купвам https://www.psncarddelivery.com/ Тие се цените
 8. El_Duderino

  Формула 1 - сезона 2018

  Кај сите ви сецка сликата на 24?
 9. El_Duderino

  НБА Сезона 2017-2018

  Остарев дури го даде кошо https://streamable.com/ttikn
 10. El_Duderino

  НБА Сезона 2017-2018

  Ако фатат 50 победи без Каваи COTY за Поп 7-2, можно е
 11. El_Duderino

  НБА Сезона 2017-2018

  Спурс 21 сезона по ред над 50% победи
 12. El_Duderino

  НБА Сезона 2017-2018

 13. El_Duderino

  Фан клуб: РК Пелистер

  Лајно град сме, лајно ќе останиме
 14. El_Duderino

  Фан клуб: РК Пелистер

  http://ekipa.mk/stevche-alushovski-ne-e-poveke-trener-na-pelister/ :mad::tapp:
 15. El_Duderino

  НБА Сезона 2017-2018

  Не
 16. El_Duderino

  Група 2 (MKD, ESP, DEN, GER, CZE, SLO), главна фаза - Вараждин

  Прво не е така, вториот пенал го шутна без лажен шут, второ Кире да ти излези до тебе ќе се мочниш од страв а не па пенал да ти шутка
 17. El_Duderino

  Група 2 (MKD, ESP, DEN, GER, CZE, SLO), главна фаза - Вараждин

  Ако скинат нерешено Данска Германија и тепат се друго до крај, 2 победи не ни се доволни. Сите ќе имаме по 7 и ние отпаѓаме
 18. El_Duderino

  Криптовалути - Cryptocurrency Bitcoin Ethereum.....

  на е-торо ми бара tax-id број. Некој да пможи кој број е ова?
 19. El_Duderino

  Фан клуб: РК Пелистер

  Пискач легни си бате, не ти е арно
 20. El_Duderino

  НБА Сезона 2017-2018

  Така де, тимски спорт е, навивајте за екипа, не овде второ оделение муабети кој бил појак
На врв Bottom