Резултати од барањето

  1. Маршалот

    Whitesnake во Арена Борис Трајковски - 25.11.2015

    Еден од најголемите рок-бендови на сите времиња „Whitesnake“ го вклучи и Скопје во агендата на градови што концертно ќе ги посети во рамките на светската турнеја. Концертот ќе се одржи на 25 ноември во арената „Борис Трајковски“ и тоа е единствена можност публиката во една вечер да ги чуе...
  2. Маршалот

    ‘‘Цигла у зиду‘‘ и ‘‘Параноид‘‘ - Covers

    Што да кажам одамна го иам гледано видеото и сега ми текна да го постирам.Ако го немате гледано погледнете го. Едноставно Крал,само уште англискиот да му одеше ќе беше супер.:pos2::pos2:Класика.
На врв Bottom