Резултати од барањето

 1. Andy-95

  Фан Клуб: Челзи

  веќе се потпишани Лукаку, Бакајоко и Кабаљеро(Кабажеро) :cautious:. Само се чека на 1ви јули со најк договоро за да ги претстават со нови дресој! ;) П.С. Мора да се задржи Абрахам за вгодина, сношти го гледав на Еуро У21 растура дечкото. Потсеќа на ДиДи многу!!!
 2. Andy-95

  Купување преку интернет (генерална дискусија)

  Дали имате информација дали стигат порачките од Sportsdirect.com Шо го лажиш детето бе, 100 рала патики Најк имам порачано до сега од Алиекспрес и за ни едни не платив царина ! Само да се зборало без врска
 3. Andy-95

  Нокаут фаза ТОП 16 - Лил

  Руди 99% не игра, Гасот неизвесен(би требало да игра)
 4. Andy-95

  Кошаркарска репрезентација на Македонија

  Пријателски турнири се овие, тој се чува сега во АБА лигата ќе експлодира ! :D
 5. Andy-95

  Продажба на домеини (domain flipping)

  Знам знам ;)
 6. Andy-95

  Продажба на домеини (domain flipping)

  Фала ти другар!!! :)
 7. Andy-95

  Продажба на домеини (domain flipping)

  И уште едно прашање дали треба да имам регистрирано фирма(правно лице) како се законите во МК за да се занимавам со ова domain flipping !
 8. Andy-95

  Нокаут фаза ТОП 16 - Лил

  Се гледа ти колку разбираш, ако вредеа толку твоите Грузија шо не ја искористија шансата шо му ја даде Ламоника ко свирна непостоечки фаул во напад?! И не сери многу многу не се прај паметен! Оти се гледа дека К од кошарка не разбираш само да се јади лајна безвеза :facepalm: :pusigo:
 9. Andy-95

  Нокаут фаза ТОП 16 - Лил

  Многу шанси судите му дадоја на Цинцадзевци! Прво требаше да го исклучат Пачулиа заради фаулот над Мачиулис или кој беше? После она не беше фаул во напад над Пулен 1000%.(Пулен се движеше).Реално литванците поминаја!
 10. Andy-95

  Нокаут фаза ТОП 16 - Лил

  Италија му држи час по кошарка на Израел :aplauz:
 11. Andy-95

  Продажба на домеини (domain flipping)

  А некој страни знајш кај шо можи да се најдат тие домеинте? Кај шо можи да се провери PR/DA/PA...
 12. Andy-95

  Продажба на домеини (domain flipping)

  Бидејќи не наидов на одговори на темате „интернет заработка“ решив да отворам тема за заработката преку продажба на домеин! Се интересирав за овај бизнис преку интерент и читав на неколку на неколку форуми и на некои страници, ама сакам да го слушнам вашето мислење. Дали некој има искуство со...
 13. Andy-95

  Нокаут фаза ТОП 16 - Лил

  нормално! ;)
 14. Andy-95

  Нокаут фаза ТОП 16 - Лил

  Томич послаб од Самарџиски е ! :D
 15. Andy-95

  Нокаут фаза ТОП 16 - Лил

  Немој да бидиш сигурен! Чесите се гледа дека играт паметно, со срце и мотивирано ! ;)
 16. Andy-95

  Нокаут фаза ТОП 16 - Лил

  Реков јас нешто пред да почни првенството. И вистина е така, многу ми се слични на нас во 2011! Цврста одбрана и сигурни напади. Браво за Чесите иако сите надежи ги имав положено на Хрватите!
 17. Andy-95

  Нокаут фаза ТОП 16 - Лил

  Нека речи сега некој дека нашите без желба и без срце играле! Мислам дека има и покатастрофа од нашите! ;)
 18. Andy-95

  Кошаркарска репрезентација на Македонија

  Па ние уште тогаш требаше директно да влезиме, ама да не беше тој квалификациски турнир Јужните немаше да намирисат олимпијада. А и менвала ФИБА некој правила годинава
 19. Andy-95

  Нокаут фаза ТОП 16 - Лил

  Судиите ја исфлрлија Турција, ќе остани запамтено ова! Чист кош не му признаја и од тогаш се проудолу му тргна и на Атаман му свирна техничка.... Ама мораше Алжирците да поминат оти домаќини се нели?! :toe: Ако го тргниме ги тргниме на страна Рудеж и Џ.С.Керол(од Реал М.) во право си. :toe:
 20. Andy-95

  Кошаркарска репрезентација на Македонија

  Па то е работата мора да признајме, по имиња се посилни од нас, ама во игра и на терен сме 50-50 можи. Работата е шо на ова првенство една утакмица не изигравме 40минути и 100%. Цело првенство калкулиравме. И ми е жал, оти имавме добри шанси, ако ни се отвореше ждрепката во 1/8 финалето и...
На врв Bottom