Резултати од барањето

 1. S

  Football Manager и останати Manager игри!

  Tuka ke mozete da se pofalite sto se uspeale vo igranjeto na nekoja od onie football management igri: Football Manager, Championship Manager, 442 Manager, Total Club Manager... Ako imate i screenshots bi bilo mnogu podobro :) Jas moite segasni uspesi ke vi gi pokazam vecer:)
 2. S

  Сам со женски :)

  Сам со 6 женски на форумов :lol: :lol: :lol:
 3. S

  Левитација - лебдење

  Колку верувате дека човекот е способен да лебди, да се одржува во воздухот без да се допира до земјата?
 4. S

  ESP: Extrasensory Perception

  Под ESP спаѓаат: телепатија - комуникации помеѓу двајца луѓе преку нивниот ум clairvoyance - гледање на настани и објекти преку внатрешно сетило precognition - способноста да се видат настани пред тие всушност да се случат retrocognition - способноста во целост да се видат настани што веќе...
 5. S

  Женска мастурбација

  Имам една сеуште недоволно откриена мистерија наречена ЖЕНСКА МАСТУРБАЦИЈА. Ќе бидете ли добри да ми објасните нешто повеќе. Имам визија во главата, ама сакам нешто конкретно да имам. :) Фала
 6. S

  Машки "Бели Мугри" - контра-тема за “Црвени деној“

  Женските, како што сите знаеме, ја исфрлаат нивната полова клетка преку крварење. Машките пак, како што сите знаеме, ги исфрлаат многуте нивни полови клетки на друг начин. Епа ај секогаш кога ќе исфрлат неколку такви, нека постираат тука. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 7. S

  Што е поважно: учењето или дружењето?

  Што е поважно кога станува збор за животот на еден средношколец: учењето или дружењето? Дали еден типичен средношколец треба да се посвети главно на учењето или главно на дружењето? Ако треба, како може да се направи тој баланс помеѓу времето поминато на школо и за школо и времето поминато за...
 8. S

  Средното образование во Македонија

  Што мислите за средното образование во Македонија? Не поставувам анкета затоа што сакам да ги прочитам вашите долги размислувања. :)
На врв Bottom