Резултати од барањето

 1. zelenko

  Фото хумор и интересни фотки!

  . Sent from my GM1910 using Tapatalk
 2. zelenko

  Правна помош и совети

  Било кој? Sent from my GM1910 using Tapatalk
 3. zelenko

  Правна помош и совети

  Го купиле комшискиот плац до мене. На него одат бандери за струја. Јас сум последна куќа, после мене нема други. Сопственикот сака да ја премести струјата под земја. Бара јас да учествувам во трошоците. Има ли право да ги тргне бандерите и да ме остави без струја ако не се согласам да се подели...
 4. zelenko

  Правна помош и совети

  Како тоа ти ги оштетил? Дај повеќе инфо. Sent from my GM1910 using Tapatalk
 5. zelenko

  Скриншот од вашиот Home screen

  . Sent from my GM1910 using Tapatalk
 6. zelenko

  Најекономично греење (затоплување)

  Целиот анти грее атмосфера е поради нивниот однос, не дека климите не се добри. Ама толку омаловажување на тие што се жалат од нивните клими, дека се пациенти, живеат во шатори, дилери на клими, монтери... Да бидеш продавач не е само да го имаш производот. Sent from my GM1910 using Tapatalk
 7. zelenko

  Најекономично греење (затоплување)

  Тоа е другари. Навистина срамно со односот на грее групацијата, особено со телетабисот СВ. Подобро човек да земе проверена ентри клима од познат производител барем сервисот би им бил ок. Онаа нивната топ краун клима од 1000 евра излезе климиче со вредност од 30.000 а они нафукале маржа од...
 8. zelenko

  Фото хумор и интересни фотки!

  Да не знаеш каде може да се најде дигитална верзија? Имав порано на хард диск ама кој знае каде исчезнаа. Sent from my GM1910 using Tapatalk
 9. zelenko

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Добро, тоа е малку глупо кажано од членот погоре. Може по обратен редослед прво кешот па ако не помогне ресет. Sent from my GM1910 using Tapatalk
 10. zelenko

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Што те буни пријателе? Не зборуваме за физичко оштетување на батеријата или пак намалување на капацитетот. Некогаш софтверски се изместува рачунањето на капацитетот на батеријата после долго користење на телефонот. Фабрички ресет секако дека ќе го среди тој проблем. Sent from my GM1910 using...
 11. zelenko

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  После фабрички ресет се добива и калибрација на батеријата. Sent from my GM1910 using Tapatalk
 12. zelenko

  Најекономично греење (затоплување)

  Многу високо го качиле контејнеров [emoji16] Sent from my GM1910 using Tapatalk
 13. zelenko

  Телефон vs. Телефон - Тема за споредби, искуства и препораки

  http://www.mobelix.com.mk/mk/proizvodi/one-plus-7-pro-8gb-ram256gb Еве го, 8гб рам со 256гб ром. Овој е твојот? Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 14. zelenko

  Телефон vs. Телефон - Тема за споредби, искуства и препораки

  Баш го гледам во мобеликс во моментов за 34 илјади. Ми запали уши сега, едвај чекам да се раздени. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 15. zelenko

  Телефон vs. Телефон - Тема за споредби, искуства и препораки

  Сакам да земам one plus 7 ама има 4 модели па се мислам кој од нив. Може некока сугестија? 7 pro или 7t 7t ми се свиѓа поради рамниот екран ама камерата ружно ми изгледа 7 pro ми се допаѓа поради екранот што нема селфи камера на него ама не ми се свиѓа заоблениот екран. Sent from my SM-N950F...
 16. zelenko

  Фото хумор и интересни фотки!

  Реши да заработиш од дедо ти [emoji23] Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 17. zelenko

  Правна помош и совети

  Мислам дека имаш опција со нотар да одиш од врата на врата. Ќе треба да се договориш со нотарот. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 18. zelenko

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Си го избришал имеито. Рутиран ти е? Ставаше кастом ром? Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 19. zelenko

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддршка !

  Ти благодарам за исцрпниот одговор. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 20. zelenko

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддршка !

  Се исплати xiaomi mi note 10 за цената? Миуи 11 како е покажан како ос? Досега не сум користел друг телефон освен самсунг. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
На врв Bottom