Резултати од барањето

 1. Vassiriki

  3 МФЛ-Региони и Општински Лиги

  Може да ми кажеш кој влезе во 3та лига север?
 2. Vassiriki

  3 МФЛ-Региони и Општински Лиги

  Каде може да се види кој влезе во 2ра и 3тите лиги со ждрепка?
 3. Vassiriki

  Фан Клуб: Арсенал

  Некој кафиќ у Карпош кај што би ја имало утакмицата?
 4. Vassiriki

  Помош во паскал

  Не знам за професорот, ама ти врска немаш.
 5. Vassiriki

  Цени на станови во Скопје? Колку се реални?

  Здраво дечки, ме интересираат двете нови згради Порта Резиденс 1 и 2, некој да каже нешто повеќе за инвеститорот и за околината?
 6. Vassiriki

  Гуми (пневматици)

  Здраво, некој да препорача летни гуми 225/50/17 за Ауди А6, ценовен ранг до кај 8.000. Ја се мислам меѓу Ханкок и Пирели. https://stop-go.com.mk/products/700250001/ha-225-50-r17-k117-95w/ https://stop-go.com.mk/products/700102716/ha-225-50-r17-rft-k117b-94w-moe/...
 7. Vassiriki

  Counter Strike - Quarantine

  Пробај исклучи gl_vsync 0.
 8. Vassiriki

  Work and travel USA

  Дали знае некој пошто се поизвесно е дека нема да се иде годинава на WAT, ќе ни ги вратат ли парите агенциите? Јас лично сум преку Ameriquest и имам уплатено депозит 250$, SEVIS 35$, депозит за авио-билет 30$ и 2000 денари за апликација. Некој да е запознаен како би ишла работава?
 9. Vassiriki

  Counter Strike - Quarantine

  Сака некој после да играме 5 вс 5 против едни другари, да се пробаме па после може и да им закажеме и на дечките од it форумот? :duel:
 10. Vassiriki

  Коронавирус (COVID-19)

  Кај би можело да се пријави некој што имал температура, кашлица и лежел една недела болен, не е иден ниту на доктор, ниту тестиран, а сега се шета слободно?
 11. Vassiriki

  Коронавирус (COVID-19)

  Не ја знаев починатата, ама пред некој ден и свекор и починал, трагедија голема... Како што вика членот погоре, ми се гади од луѓево, никој ништо не почитува ни дистанца, ни хигиена, ништо, и нон стоп слушам државата не презема мерки, а кога ќе се донесат истите мерки не ги почитуваат, дури и се...
 12. Vassiriki

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Ќе се игра вечер? Пуштете ИП у ПП доаѓам
 13. Vassiriki

  PES 2017

  Дечки, ја игра некој PES 2020? Ја симнав со крак од CPY, ама кога ја пуштам ми се пали steam и не сака да се упали. Да не знае некој како да го решам проблемов? Барав по гугл, пробав со исклучен steam и windows defender, ама пак исто.
 14. Vassiriki

  Коронавирус (COVID-19)

  Лошо што тие што се на респираторна ќе им бидат потребни и до 3-4 недели да закрепнат...
 15. Vassiriki

  Serie A 2019/2020

  Колку што ми преведе гугл-транслејт пишува дека е во самоизолација, а не дека е позитивен.
 16. Vassiriki

  UEFA Champions League [2019/20]

  Уште важи правилото за гол во гости? Нели ќе го мењаа барем у продужетци да не важи?
 17. Vassiriki

  Коронавирус (COVID-19)

  https://www.facebook.com/280631517480/posts/10157331049972481/
 18. Vassiriki

  Какви патики носите?

  Денес ги земав, за чистење океј е само со влажна или да земам и некој спреј за кожа?
 19. Vassiriki

  Premier League - Season 2019/2020

  Сеоски Стелт
 20. Vassiriki

  Трчање, Скопски Маратон и останати атлетски настани во Македонија

  Да, би ги користел за пократки патеки, друго да напоменам е дека имам малце поширока нога, ама не премногу, средно би кажал.
На врв Bottom