Резултати од барањето

 1. Gladiatorized

  Гарсоњера во Центар во близина на Европски Универзитет???

  Драги колеги кајганџии, Ми треба ваша помош! Барам гарсоњера за издавање во близина на Европски Универзитет. Пожелно е: - да е наместен (кревет, кујна: шпорет, фрижидер..., итн.), - да е во зграда (по можност на приземје или на висина до 5-ти кат), - киријата да изнесува 150 до 200 евра, - да...
 2. Gladiatorized

  Најдобра авто школа за обука и полагање за Ц категорија?

  Почитувани колеги и колешки-кајганџии, Во последно време сум сериозно заинтересиран за отпочнување на постапка за теоретска и практична обука и полагање за Ц категорија возачка дозвола во Скопје. Имено, ме интересира која авто школа нуди најдобри и најквалитетни услуги на пазарот? Исто така, ме...
 3. Gladiatorized

  Помош околу сервис на ЛЦД-телевизор!

  Драги кајганџии, На барање на мојот сосед Ве молам за мислење во врска со оштетен 32 инчен ЛЦД-телевизор, кој претходно бил купен во Италија и исправно работел се додека едно од неговите деца го бутнал на подот. Имено, нема видливи оштетувања, кога ќе го приклучел на струја исклучиво емитувал...
На врв Bottom