Резултати од барањето

 1. A

  Лефкада

  Кои плажи ми ги препорачувате,според Вас кои се поубави.
 2. A

  Лефкада

  Колку чини бродче (такси) од Аг.Никитас до Милос плажата? За вракање исто има бротчиња од Милос до Аг.Никитас?
 3. A

  Лефкада

  Не те разбрав сега убаво. Ок е е што сум сместена во Лигиа или не?
 4. A

  Лефкада

  Ќе се сместам во Лигиа-Никиана,ве молам да ми кажете за искуства
 5. A

  Лефкада

  Ве молам накратко објаснување за Лефкада (цени,плажи и колку денови се потребни за да ги поминеш плажите). Ако имате и контакт од хотели ве молам споделете ги.
 6. A

  Посета на Венеција

  Околу цената на храната и пијачките како е?
 7. A

  Посета на Венеција

  Здраво. Ве молам да ми кажете искуства за Венеција .Планирам да ја посетам, па ме интерсира повеќе околу јавниот превоз (сместена ќе бидам во Местре).Како се движат цените на храна во Местре и Венеција? Колку чини бродот до другите островчиња, на пример до Мурино? Што е според вас must-see во...
 8. A

  СПИРУЛИНА употреба и искуства

  Ve molam da spodelite iskustva so spirulina.Koja ja koristite i kako ste zadovolni.
На врв Bottom