Резултати од барањето

 1. sanysoft

  Пренесено од Project Camelot порталот

  "Можам да потврдам дака мртви риби се појавуваат на брегот Окинава кои се директен резултат на пад на НЛО", вели изворот. "Ние имаме научници стационирани на "ЈС Kurama", брод во близина на падот, кој е одговорен за кревање на леталото до површината, а тие го информирале премиерот на Јапонија...
 2. sanysoft

  Бивш офицер на DIA (Defense Intelligence Agency) го обелоденува најголемиот кошмар на NASA

  Внимателно ислушајте го видеото. За тие што ги мрзе да го гледат накратко. Баткава е бивш амерички воен офицер, задолжен за тајна операција за Remote Viewing, односно за гледање во иднината. На тој начин америчката војска имала инфо што ќе се случува и според тоа се раководела. Во принцип тој...
 3. sanysoft

  CNN - Eye on Macedonia

  Ај да видиме како изгледам Македонија во очите на CNN 1 дел 10,10,2011 --- надополнето: Oct 16, 2011 8:44 AM --- после првата епизода идам до заклучок дека CNN е вмровска телевизија:) --- надополнето: Oct 16, 2011 8:45 AM --- 2 дел 11,10,2011 --- надополнето: Oct 16, 2011 8:46 AM --- 3 дел...
 4. sanysoft

  ХПВ вакцината и вашето женско чедо

  Ако добро се сеќавам лани беше прва година на обавезно вакцинирање на сите женски деца од 6-то одделение со вакцина за ХПВ вирусот кој наводно е одговорен за ракот на грлото на матката. Еден мој пријател со серија натписи по дневната штампа се бореше за правото да НЕ ја прими неговото девојче...
 5. sanysoft

  Свинскиот грип AH1N1 победен по природен пат

  Пренесено од Фејсбук група. Кој верува-верува. Го пренесувам оригинал. Совети на Ненад Гавриловиќ Obavezno idite na spavanje do 22 sata. U periodu od 22 do 24 sata organizam se najbolje regeneriše Pijte najmanje 1,5 do dva litra tečnosti, najbolje čajeve koji potpomažu varenje (hajdučka...
 6. sanysoft

  21, 22 ноември - прв официјален контакт со вонземјаните!

  Во последно време има многу гласини но никој не сака да открие точни датуми на настаните што следат. Дејвид Вилкок (David Wilcock) вели дека не открива дати но, Бил Рајан (Bill Ryan) дава точни дати и специфика на местата каде ќе биде првиот контакт и разоткривање. На 21 или 22 Ноември оваа...
 7. sanysoft

  SELF-EXTRACT

  Имам потреба, а немам многу време да барам по интернет, од програмче што еден извршен фајл ќе го зипува. Целта е да тој фајл има наставка .exe. Кога ќе го стартуваш да се распакува и да стартува распакуваниот фајл. Сето ова да биде изведено транспарентно за корисникот, односно тивко.
На врв Bottom