Резултати од барањето

  1. Madrid

    Среќен роденден bobi4e

    Среќен роденден брат, ја фати 18-ката и ти, бери умот во глава сега што правиш :) Набрзина ја сматив оваа :D П.С. :icon_lol:
  2. Madrid

    Треба ли да плаќаме партиципација?

    Значи го направија Средното образование задолжително а партиципација пак се наплаќа, мислам дека само оние кои сега се запишаа прва година не платија, ние останатите бевме приморани да плаќаме, дури и ни се закануваа дека со неуплатена партиципација нема да бидеме примени повторно. Од Владата...
На врв Bottom