Резултати од барањето

 1. Stein

  Canon или Nikon

  Барам стручно мислење од вас, Canon или Nikon и зошто ? ( немора споредба на два модели помеѓу Canon и Nikon, имам слушнато дека Canon e подобра фирма од Nikon но ме интересира зошто ) Фала ви.
 2. Stein

  Како може да се најде изгубен DSLR апарат

  Фала ви многу за помошта, ако се најде ќе пишам.
 3. Stein

  Како може да се најде изгубен DSLR апарат

  Фала ти, не е мој, на мој близок е, изгубен е пред 3 дена. Добро шо е тоа е фала ти уште еднаш.
 4. Stein

  Како може да се најде изгубен DSLR апарат

  Се работи за Canon 600D, дали е можно и дали некој од вас знае како може да се најде. Благодарам.
 5. Stein

  Nikon D5100 vs Canon EOS 600D

  Фала ти многу ... :))
 6. Stein

  Nikon D5100 vs Canon EOS 600D

  Фала ке се закачам сега да научам повеќе иначе не ни го приметив тоа дека го има. Фала ти многу. Ако соберам доволно пари ке си го земам 600ката ако не Nikon D3100 како најлоша варианта, зависи од финансиите сепак фала ви многу.
 7. Stein

  Nikon D5100 vs Canon EOS 600D

  Сега ги разгледав, да ти кажам браво за фоткиве малку е, капа ти симнувам :cuc:...Шо објективи имаш користено за портретите ?
 8. Stein

  Nikon D5100 vs Canon EOS 600D

  Хахаха остај бе се зезам, сфатив иначе шо сакаш да кажеш. Колку време го имаш канонот и како си задоволен ?
 9. Stein

  Nikon D5100 vs Canon EOS 600D

  За тоа "преиспитај се" хахах остај небитно поинаку го сконтав :D
 10. Stein

  Nikon D5100 vs Canon EOS 600D

  @Acid фала многу ама ти замерувам на ова: Преиспитај се. Нема врска тоа ми беше муабетот не сакам да се одлучам само од еден тест на хартија туку и во практика како оди точно е тоа дека Canon има подобри видеа, за опремата незнам. Ме интересира мислење од @Let 3.
 11. Stein

  Nikon D5100 vs Canon EOS 600D

  @Isak Keyten фала другар, ја видов споредбава и се одлучив за никонот, но некој од поискусните викаат као демек канон е канон во која смисла неможам да ги сконтам, па си реков да прашам некој поискусен.
 12. Stein

  Nikon D5100 vs Canon EOS 600D

  Nikon D5100 vs Canon EOS 600D мислење од поискусните ?
 13. Stein

  Помош: Фотоапарати, сервис, општи прашања околу опрема и фотографија

  Сакам да купам половен NIKON D3100 некој совет на што да внимавам ?
 14. Stein

  GG - емисија за игри

  Нешто слично како Ентер ... тоа се чека браво !!
 15. Stein

  2060

  Поддржано !! Што порано тоа подобро....
 16. Stein

  Продавам Canon T2i (550D)

  IspT некоја онлајн страна дали знаеш бугарска како шо кажа да разгледам цени ?
 17. Stein

  Сонови, толкување на сонови

  Фала иначе и јас го имам тоа толкување слушнато порано затоа ме удри тука во паметот нешто да прашам на форумов..
 18. Stein

  Сонови, толкување на сонови

  На една страна пишуваше предизвик за тешка болест или смрт, а денес татко ми од работа дојде многу болен па мораше на инфективно на инфузии да оди сигурно било тоа. Фала ви иначе.
 19. Stein

  Сонови, толкување на сонови

  Ај ќе бидам краток. Сонував сон како ми паднал еден заб но притоа не ме болеше. Што значи тоа дали некој знае...?
На врв Bottom