Резултати од барањето

 1. reddevil4ever

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  И 3 награди да му дадат, Шо никогаш нема да стане светска класа бек. Не е константен, проблем со килажа, во напад е просечен. Плачеме за нов лев бек ама има премногу дупки за затварање а и Вилиамс делува ветувачки, засега, па ваљда ќе крпиме со нив 2ца уште една сезона надевајќи се дека ќе...
 2. reddevil4ever

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  ЛукШо
 3. reddevil4ever

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Супер е што ќе го имаме Игало до крај на сезона, внесува друга димензија во нападот. Сепак Игало е само бекап, и како таков е одличен но треба да му се донесе сериозен конкурент на неконстантниот Марсијал за следната сезона. Гринвуд е сеуште млад и додека физички не зајакне да се турка со...
 4. reddevil4ever

  Fantasy Premier League 2019/20

  Вајлд карта нешто, ова она? :D
 5. reddevil4ever

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Нема шанси да го доведеме Саул ако не си оди Погба.
 6. reddevil4ever

  Moviespotting 2020

  Мај 52. O Brother, Where Art Thou (2000) 8 53. Immortal Beloved (1994) 7 54. 2001: A Space Odyssey (1968) 8 55. Last Tango in Paris (1972) 4 56. Blade (1998) 6 57. Indecent Proposal (1993) 8 58. On The Waterfront (1954) 6
 7. reddevil4ever

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Игало најверојатно останува на позајмица до јануари.
 8. reddevil4ever

  Premier League - Season 2019/2020

  Спремен е за враќање, како и сите други. Јас едвај чекам да видам он и Погба како ќе се вклопат со Бруно.
 9. reddevil4ever

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Одлично ќе е ако остане Игало до крајот на сезоната. Одлично се вклопи, а немаме друг таргет мен. Од друга страна штом досега не го откупија мислам дека не ни планираат што значи дека ќе се бара напаѓач што ќе се бори со Марсијал за прв тим што доста ме радува. Башка Игало и го земавме да...
 10. reddevil4ever

  Bundesliga 2019/2020

  Linkovi klajte
 11. reddevil4ever

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Брат, Ферги да останеше уште 1 сезона Руни ќе леташе. За скоро видовме дека бил во право. Руни 3 години се влечеше по теренот, неможеше да помине играч 1 на 1, да направи штоп итн. Начинот на живот кој го води направи од него да игра ко пензионер пред да влезе во 3тата деценија од животот.
 12. reddevil4ever

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Напротив Руни остана барем 2-3 сезони подолго од што заслужи со перформансите кои ги прикажуваше. Имаше падни стани перформанси уште во времето на Мојс.
 13. reddevil4ever

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  И тие од Реал така си викат за Бејл и Хамес веќе 2 години. :) Не верувам Санчез да заигра повеќе за Јунајтед. Сепак веројатноста дека ќе се влече по позајмици при кој ќе му плајќаме дел од платата е многу голема. Овој трансфер ни е школо за друг пат кога ќе договарат плати. Нани не го...
 14. reddevil4ever

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Не верувам да пазариме холдинг мидфилдер летово. Му го продолжија договорот на Матиќ што значи тој, Скот и Фред ќе ја имаат таа улога. Скот и Фред повеќе се б2б него холдинг ама ќе вршат работа. Според мене ќе се оди Ол ин на Санчо, на нов штопер ако се ослободиме од баграта штопери и на еден...
 15. reddevil4ever

  (Кајгана избира) Најдобри серии на сите времиња

  Од топ 10 кајгана серии речиси од сите имам гледано по нешто. Но не сѐ. Сопранови ја почнав пред година две, изгледав 5-6 епизоди ми се сјеба лаптопот и не ја продолжив подоцна. Лост ја гледав на А1 тогаш до 3та сезона некаде мислам, но не ја догледав, немам појма зошто. И се мислев на...
 16. reddevil4ever

  (Кајгана избира) Најдобри серии на сите времиња

  Тоа @GavolRulz од другиот акаунт прави педерски работи. :masa:
На врв Bottom