Резултати од барањето

 1. Нинович

  Derby Della Madoninna / Милан - Интер / 07. 10. ’12 / 20:45h

  Ајде коа ме спомнаа, ред е да ја отворам темава, иако мислам дека ќе бидам превише пристрасен во најавата затоа што стварно мислам дека овие 5 дена и 2 утакмици во нив ќе бидат пресвртница на сезоната за Милан. :) Ги гледам најавите за другите дерби утакмици, превише се замараат со статистика...
 2. Нинович

  Паркети

  Па пишете се што мислите за овие обични луѓе на кои им текнало да направат бенд со чудно име, а воопшто не се лоши(според мене барем)! Дали ги имате слушнато нивните песни и дали ви се допаѓаат?
 3. Нинович

  Фан клуб: Маврово

  Дај пишете што мислите!?Дали Гостивар конечно ќе има свој достоен преставник за Мак-кошарката,по Никол-Ферт?
На врв Bottom