Резултати од барањето

 1. H

  Инцидент меѓу Адеми и Алиу во Собранието

  Па ова се што си префрла дека се српски Шпиони ,бивши соработници на УДБА се е вистина кучињава нема за џабе да се фатат за врат
 2. H

  Power 90 Xtreme - Workout program

  типов мислам е нај гром од сите шо сум ги видел топ тело тежината му е топ за таа висина јас ова го барам у програмава има некои незнааат за што везбаат дали за мускул дали за дефиниција и цврстина мислам секој кој сака да вежба првин нека размисли што сака ???
 3. H

  Power 90 Xtreme - Workout program

  vidi tipov dali topi masti ili stava muskul na nego sakam da kazam ovoj nutri plan sto e od programva e za namaluvanje na tezina jas si napraviv poinakov nutri plan i mesto da mi se smaluva muskulov mi raste normalno nema da mi ripnuva kako da sum u teretana so 150 kg teg ke mi raste i ke se...
 4. H

  Power 90 Xtreme - Workout program

  Дами и Господа стомачниве уште ме кинат колку пати неделно треба да се прават --- надополнето: 23 април 2012 во 13:58 --- Koda ke kacis tezina na tebe ke imas pogolem muskul nemoze nekoj so 170 visok koj ima 50-60 kila da ima muskuli kako Arnold kolku si potezok tolku poveke ke imas pogolemi...
 5. H

  Се за Армијата и Специјалните единици во Армијата

  ама кеш од каде со 4 милиони АРМ неможе ни војниците да си ги плати се ова што наброја е топ ама just a dream
 6. H

  Се за Армијата и Специјалните единици во Армијата

  и мене ми е тоа и плус вежбите ги прават Шкорпионите и Леопардите кои се задолжени за одбрана на границата ххммм
 7. H

  Се за Армијата и Специјалните единици во Армијата

  бате имам служено ама на курашак значи јок Волци ,Молци и тако далје
 8. H

  Се за Армијата и Специјалните единици во Армијата

  момци малце ке бегам офф топик ама тоа пуста радозналост откако ке завршиш воен рок треба да има конкурс за да се пријавиш за специјалнице единци Волци,Ранџери, Скорпиони(1-механизирана бригада),Леопарди(2-механизирана бригада ) или како идат овие обуки некој ако знае нека каже
 9. H

  Сè за опаѓањето на косата - совети и искуства

  Луѓе кажете лек у сериозна депресија сум не сум искочил веке неколку месеци ? К0ј знае неш0 нека пише ! Фала!!!!
 10. H

  Македонец "уништи" Бугарски новинар во Скопје

  какво утешно тапкање му даде по рамо
 11. H

  100 денари сега и 100 денари пред десет години

  Частев пички у кабрио со 100 че а сега ни превоз не можам да платам
 12. H

  Величествената Султанка снимала порничи

  me pali starkava
 13. H

  ЈСП - случки, прашања, дискусии

  i toa da ne go nabrojav u meni to
 14. H

  ЈСП - случки, прашања, дискусии

  koj na rakija na vino na kupus, na manzda so zaprska ,mandza bez zaprska ,riba itn...
 15. H

  Легализирање на марихуаната?

  jas sum Za
 16. H

  ЈСП - случки, прашања, дискусии

  inat be brat ali kromidot so go jadela stvarno bese dobar
 17. H

  Колку време е потребно човек да се опорави после врска?

  dva meseci mi bea potrebni a za tie dva meseci bev dzoa manijak manijacev po fb ,imav vlazni sonista so nejze i red drugi raboti ama si dojde Ljeto i se pomina
 18. H

  ЈСП - случки, прашања, дискусии

  Imase edno babiste denes sedam na dvodelnite sedista ne otkaj prozorot tutu na drugoto do nego sto e i babicava gleda deka u 5 kava krca kaj sto nema mesto se butka u mene se butka abe neznam mesto od kade najde i posle vide deka nema da stanam za da sedne pocna da mi fufka so ustana...
 19. H

  Како да го забрзам upload-от?

  Lele katastrofa ping 137 ms,Download 1.06 Mbps ,Upload 0.15 Mbps:drk:
 20. H

  Преглед за воена регрутација

  i jas sum ainteresiran sto treba da napravam od Gorce sum kade ima podracje za da se prijavam u blizina i mislam ne e tocno deka izbiraat samo ako imas vrska
На врв Bottom