Резултати од барањето

 1. Shewillbeloved

  Дали да го купам и колку е добар?

  Имам понуда за овој модел на апарат како на сликата Единствено нешто што ми кажаа , бидејќи се аматери и не можат детално инфо да ми дадат се следниве информации - soligor photo optic video , miniolta, inex500 si , dynax,и некој сериски број од Малезија 937 168 10 . Купен пред добри 10 години...
 2. Shewillbeloved

  Прашање - географија

  Ќе може ли некој само да ги провери одговорите на прашањата географија, утре полагам па колку можев со нет колку со учебник одговорив сама, ама да бидам сигурна некој што знае солидно нека провери ако има време. Тие одговори каде што има или се размислувам помеѓу едното или другото. Благодарам...
 3. Shewillbeloved

  System Sounds проблем

  Ми го донесоа лаптопот од сервис и ни звук ни ништо... Претпоставувам дека фали нешто драјвер или поима немам што, ама јас па ич не се разбирам во ова и пред да направам нешто полошо си реков да си прашам . Претпоставувам дека проблемот е поврзан со system sounds бидејќи сите други покажува дека...
 4. Shewillbeloved

  Што мислите за принтеров

  Добар ли е ,сакам да го земам утре ? Ако може некој подобар принтер - копир да ми препорачате , фала однапред :pipi:
 5. Shewillbeloved

  Контактни депр(емисии)

  Насловов може е баук ,ама не е полош од моменталните наши контактни емисии ... Јас мислев дека Јанко бил лош,абе бар ги гаси одма кога излегуваат од тема. Пушти Aлфа,пушти Tелма веќе нема ни една телевизија без контактна емисија, од Роберт и како се вика девојката сабајле што врти таа на Сител...
 6. Shewillbeloved

  The best from twitter

  Пребарав низ форумов дали има нешто слично на оваа тема но не успеав баш да пронајдам,ако модераторите сметаат дека треба да биде под тема некаде или да се избрише океј е. Претпоставувам повеќето од овде се твитерџии па си читкаат твитчиња што им ја полнат душичката и ги смеат.Ајде да споделиме...
 7. Shewillbeloved

  Чисто информативно,а може и ќе помогнам

  Колку од вас се запознаени со http://mojagarderoba.mk/ ? Искрено јас сум член од јуни годинава и сметам дека е добро место за дружење,а притоа и да си продадеш нешто што си го купил ама поим немаш што да му правиш или пак баба дедо вујна нешто ти донеле ,а тебе ти требаат пари си зимаш си го...
 8. Shewillbeloved

  ПМФ - Дали да се разочарам ?

  Не сакав да се надоврзувам на темите за пмф од причина што изначитав работи од многу порано ,па сакав да слушнам мислење денес,во 2014 година. Најпрво , сакав да прашам ,дали на ПМФ (географија)има некој смер со туризам поврзан и второ прашање -ако нема дали во Скопјево освен туризам приватниот...
 9. Shewillbeloved

  Едно прашање

  Нова сум,ако кикснам нешто ве молам без замерки. Прашањето ми беше ,според вас кој од овие апарати е подобар ? http://set.com.mk/Photo-Video-Cameras/Digital-camera/Compacts-camera/SAMSUNG-EC-WB1100-Black12137 http://www.neptun.mk/index.php?route=product/product&path=27_103_167&product_id=209822 :)
На врв Bottom