Резултати од барањето

 1. GreeN_3p

  File binder

  Здраво, видов дека нема нешто вакво на форумов па решив да започнам тема. Потребен ми е некој програм што може да спои два документи во еден. Доколку досега некој користел такво нешто, нека пише за што програм се работи, какво е вашето искуство со него и од каде/како да го симнам. :)
 2. GreeN_3p

  Проблеми со Ubuntu 13.10

  Здраво! Тукушто инсталирав убунту на пц (заедно со вин7) и одма еден досаден проблем... Кога ке пуштам било кое видео од јутјуб, аудиото почнува да сецка/ддка/лагува а понекогаш знае и да биде десинхронизирано со сликата. На вин7 гугл хромот си работи перфектно, немам никавки проблеми со...
 3. GreeN_3p

  Keylogger

  Незнам дали е легално или нелегално, дололку е нелегално, ги замолувам администраторите да ја избришат оваа тема. Се сомневате дека дечко/девојка/ви ве изневерува? Сакате да разгледате низ нејзиниот фејсбук или меил? Повелете, еве ви туториал :D...
 4. GreeN_3p

  Рецензија: Team Fortress 2

  Team Fortress 2 видео игра базирана на тим-плеј креирана од Valve ....ма што зборам Ке гледам да бидам пократок :D Team fotress 2 е игра во која има 2 спротивни тима (Blu / Red) и тие тима се борат меѓу себе. Тимовите се составени од 9 класи: -----------Offence 1.Scout - има 3 видови на оружја...
 5. GreeN_3p

  Ми треба совет за ова....

  Здраво,незнам од каде да почнам но ќе бидам краток... Имам проблеми со графичката на комп, постојано се прегрева и неможам ништо да правам... Обожувам да играм некој "Fps Shooter" игри, но по само 4-5 минути откако ке уклучам било што, наеднаш моите ФПС од 100-200 паѓаат на 10-15 што веќе...
На врв Bottom