Резултати од барањето

 1. sanysoft

  Реакции на Законот против пушење на јавни места

  Колегата мој на работа, од кога ги остави цигарите пред 5 години, разви алергии кој докторите уште не се способни да му го најдат коренот. И си кашла како никогаш порано.
 2. sanysoft

  Реакции на Законот против пушење на јавни места

  Чисто да се прочита и контра мислење. http://matrixworldhr.wordpress.com/2013/01/18/pusenje-duhana-pomaze-u-odrzavanju-zdravlja-potvrduju-istrazivanja-koja-su-izbjegla-cenzuru/
 3. sanysoft

  Добивка

  со црвен картон за гостите
 4. sanysoft

  БиХ - Македонија | 08.09, недела 14.30 часот |

  http://www.youtube.com/watch?v=oU003-nTC9U#t=95
 5. sanysoft

  Добивка

  Koga saka da vleze, se redat i po 20 Uplateno 2x35 i 1x50
 6. sanysoft

  Поплаки

  Jeben Arsenal
 7. sanysoft

  Добивка

  http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1644-7577258-1069
 8. sanysoft

  Добивка

  Ме испоти Бенфика здраво
 9. sanysoft

  Пренесено од Project Camelot порталот

  "Можам да потврдам дака мртви риби се појавуваат на брегот Окинава кои се директен резултат на пад на НЛО", вели изворот. "Ние имаме научници стационирани на "ЈС Kurama", брод во близина на падот, кој е одговорен за кревање на леталото до површината, а тие го информирале премиерот на Јапонија...
 10. sanysoft

  Добивка

  Шифра Почеток Игра Тип Квота Игра Тип Квота Игра Тип Квота 5045 Northampton : Wolverhampton 30.08.2012 20:45 Вкупно Голови 2+ 1.15 5130 Glasgow Rangers : Falkirk 30.08.2012 20:45 Комбинирани Типови 1 и 3+ 1.70 6123 Hannover : Slask Wroclaw 30.08.2012 20:45 Вкупно Голови 3+ 1.40...
 11. sanysoft

  Добивка

  Ама се наредија http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1644-6288885-1007
 12. sanysoft

  Сместување во Долно Дупени

  Највероватно си бил во Недела. Преку неделата е раат и фино, сабота драстично повеќе народ оде, а у Недела јас не ни одев, пошто нема игла кај да фрлиш. Инаку, точно е, услугата во ресторантот и не е баш на ниво, ама јас и не ја користев превише. Јас си бев сместен во Крани и идев два пати...
 13. sanysoft

  Сместување во Долно Дупени

  Јас сум таму веќе 6 години, за оваа година ситуацијата е следна. Плажата во Дупени е добра ама кга ќе влезеш во вода до длабочина некаде 1,5м-1,8 дното е кал. Иде некако грдо ако баш таму ти е најфино да се моташ. Од другиве што ги спомна само Сливница вреди. Јас лино ценам дека е најдобра плажа...
 14. sanysoft

  Грција ги „фиромизира“ новите регистарски таблички

  Јас повеќе од 10 години пазам да НЕ купам ништо грчко. ЈАС лично сметам дека сите спрепки што ни ги правеше Грција овие 20 години у комбинација со некои домашни политичари, се разлогот поради кој не сум во подобра финансиска состојба од која што сум. По редот на нештата, тој факт ги става Грција...
 15. sanysoft

  Грција ги „фиромизира“ новите регистарски таблички

  По мое нема што политичари да се мешат. За све сме криви ние, народот, што упорно си наоѓаме оправдание дека МОРАЛО (пази богати), да идат у Грција и по цена да се омаловажени. Ако за овие 20- години жив македонец не се појавеше на граница, а чат пат, според школото од блиската околина...
 16. sanysoft

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Многу фала, другарче. --- надополнето: 22 јуни 2012 во 16:26 --- http://euro-stil.com.mk/
 17. sanysoft

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Жално е што не сум од Скопје, а тука у близина немат појма. Нешто телефони, веб-страна, ако е можно и ако не ти е тешко.
 18. sanysoft

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  А каде у Македонија може да се најде таков багажник, односно претпоставувам побитни за почеток се - држачи.
 19. sanysoft

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Kако да се намонтира багажник на Hunday Accent 96 годиште. Горе на кровот нема кај да се стегне багажник како за старите Југа, 101 и сл. Има само две лајсни пластини кои кога ќе се извадат има жлеб у лимот. Препорака???
На врв Bottom