Резултати од барањето

 1. Gazpapir

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Да имаше 900 ќе се дознаеше одма.
 2. Gazpapir

  The Last of Us (Part I & II)

  Абе ми се сере од луѓе што ќе кажат само срање е, глупости е... Човекот отворил тема за дебата, кај што си кажува што му чини и очекува фидбек од луѓе што ја и играле, па и јас кога ја видов темава, одма отворив да ги прочитам негативните критики оти мене ми е топ 10 игри ако не и топ 5, и баш...
 3. Gazpapir

  The Last of Us (Part I & II)

  Ја имаш играно двојката?
 4. Gazpapir

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Флаери делат бе у сред пандемија, ФЛАЕРИ...
 5. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  А ти покажува тебе Оба дека ќе намали до 33-34 години? Па човекот на 30 години ко крило ора по цел терен напред назад, не е баш Озил тип на менталитет и сила :D Ама ја секако не сум да го преплатат како и да е, со тие пари може да се закрпи колку-толку тимов.
 6. Gazpapir

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Јас нигде немам прочитано како вмро би се справиле. Се разбира дека хејтот е кон шарлатаниве сега оти не знаат кај тераат.
 7. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  Да даваше пари Кронке немаше да се циганчиме за Луиз. Ама ако така ти годи така нека е, Раул ги зема Пепе и Тирни на 50 рати оти Кронке му дал пари :D :D :D
 8. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  УУУУ Дембеле, млад Лаказет. Ако е вистина воа тогаш официјал Оба и Лака си одат.
 9. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  да
 10. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  Нигде не реков колку вреди или треба да вреди Кутињо. За твоиве млади што ги наброја ниту еден на денешниов пазар (освен ако не се промени нешто драстично поради пандемијава па да паднат цените) не вреди под 50 милиона. Тоа нормална почетна плата е смешно, на Мустафи почетна плата му е 100к, за...
 11. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  Чекај, стварно мислиш дека Грилиш вреди 40м плус плата?? И ако бразилциве се преценети, што да кажеме за англичаните?
 12. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  14/15м Елнени тип на играч и пак нема да ви чини. Башка ете ви го Соарес ако толку сакате замени. Разбирам хејтот кон Киа, ама нека не те ослепува од фактот дека ако вратиме барем 30% 'ливерпулски' Кутињо, ќе биде огромен упгрејд. 1590476263 Oк, малце е 30, нека биде 50%
 13. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  Quote me on this. Ќе се посерувате сите на Кутињо ако дојде. 1590397572 Волку играч не сум сакал да дојде во тимов од Санчез :D
 14. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  Јас го обожавав Насри, за него повеќе бев тажен отколку за Фабрегас и РвП.
 15. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  Какви и да се околностите, секогаш ќе се чудам за на Ремзи платава. :D
 16. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  Ремзи зима 500к у Јуве :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 17. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  Епа ја не би дал огромна плата на некој што едвај игра.
 18. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  Уште на Ремзи требаше да му лупнат 350к ко на Озил...
 19. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  Клубов им крати пари на фудбалерите оти Кронке не сака да даде пари за да ги плати сите вработени, ќе сме купувале Парти,Упамекано,Хавертц...
 20. Gazpapir

  Фан Клуб: Арсенал

  Чекај, не го сакате Кутињо?
На врв Bottom