Резултати од барањето

 1. НеоН

  12 луѓе во Застава 101 во центарот на Кочани!

  Дечкиве се мента, некој од Кочани да објасни после тоа со полицијата што стана?
 2. НеоН

  Компјутерско дијагностицирање

  Имаме ли на форумов некој што се бави со компјутерска дијагноза на автомобили? Да споделиме искуства,мислења,па ако некој го интересира нешто и нека праша..Патем потребен алат за дијагностика е -интерфејс(хардверот) -конектори(ОБД2 или по бренд-хардвер) -софтвер -лаптоп За секоја кола има...
 3. НеоН

  Мите Лукоил донира 30 карти за во Литванија!!!!

  Мите,сопственикот на Лукоил,и Рибникот во Велес донира 30 карти за 30 најсреќни во Литванија.Батето вчера му кажал на тато дека во план е да донира пари,за 30 најсреќни,и дека вечерта е во план на НашаТв да се јави и да го даде неговиот предлог.Ја сум шупак најголем,немам пасош и ќе си седам...
 4. НеоН

  СДСМ - Битола ви посакува среќен 8ми Март!

  :pos::pos: http://www.youtube.com/watch? v=pxaPyj4cuXA&feature=player_embedded
 5. НеоН

  Какво сирење јадете?

  Инспириран од една емисија што ја гледав некна на телевизија..да видиме кој какво сирење јаде..впрочем можам да заклучам дека ретко од нас кој може да си дозволи добро сирење..еве на пример кај мене дома неможат да си дозволат да купат квалитетно сирење..пошо едно парче(се јаде за 2 дена) без...
 6. НеоН

  Силување во Велес

  Уште еден вандалски чин,ако може да го наречеме така.Темава ја отварам од проста причина бидејќи јас тука се сомневам во една работа.Прочитајте па кажете каква забелешка имате... Велешката полиција го осомничи Б.Ј. (18 год) од Велес, поради основано сомнение дека сторил едно кривично дело...
 7. НеоН

  БОБИ СТУДЕНТ НА ГЕНЕРАЦИЈАТА

  Деновиве во еден од Бугарските новини осамна насловот „Македонец е првенецот на новите лекари“. Токму така, нашиот сограѓанин Благој Богданов, или популарниот наш Боби деновиве беше прогласен за студент на генерацијата на Медицинскиот Универзитет „Проф. Д-р Параскев Стојанов“ од Варна. Боби...
 8. НеоН

  Матични плочи..генерална дискусија

  Темава ја отварам со цел да живне потфорумот малце, а и да се пофалиме да видиме кој каква матична има...еве да ја сефтосам темава еве одмене [/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] -Foxconn A6VMX(-k)
 9. НеоН

  Анкета за воведување обезбедување во училиштето

  Сабајле на класен час добивме вакви лифчиња ко демек анкета кој треба да ги однесеме утре пополнети и потпишани од нашите родители..вака иде На состанокот на Советот на родители одржан на хх.хх.2010 год.членовите на советот донесоа едногласна одлука да се започне постапка за воведување...
 10. НеоН

  Разјаснување HDI

  Па народе сите сме чуле за HDI моторите..некој повеќе некој помалце, е оваа тема ја отварам со цел да разјасниме се околу овие машини...повелете
 11. НеоН

  Деликвенција(малолетничка)

  Епа да се "пофалиме" дека за разлика од Скопјаниве дека и во Велес имаме тепачки на секој чекор..омразата меѓу Македонсци и Албанци или Македонци и Босанци се шири ко чума мајке ми..за тоа говори и вчерашната тепачка патем.. Полицијата го расветли случајот со тепачката што се случи вчеравечер...
 12. НеоН

  Ракопис

  Незнам дали има ваква тема...ама ајде да отвориме...значи каков ракопис имате,со која рака пишувате, и како да го поправите ако имате вака грд ракопис ко мене....ракописов мој некогаш ко ќе напишам ни сам неможам да си разберам.дали оти левучар сум незнам што е финтава...
 13. НеоН

  Нашите предци

  Значи многу ме занима...мојата фамилјарна гранка..значи до прадедо..ги познавам сите..ама натаке ме ентересира ..кој биле шо биле..не сте се запрашале некогаш..кој бил на вашиот прадедо чукундедо...многу пати сум размислувал за овие работи..и многуу ме ентересира дали нашите предци оставиле нешо...
 14. НеоН

  После Бањање

  Значи вака машкиве да ми кажат ме ентересира..после бањање со какви креми помади се мачкаат..ова она кој се најдобри..ставаат ли креми не ли ставаат...?
На врв Bottom