Резултати од барањето

 1. BornToBeBianconero

  R.I.P Maicon Pereira de Oliveira

  Maicon Pereira de Oliveira починал утрово во сообрајќања несреќа иначе играч на Украински Шахтар.
 2. BornToBeBianconero

  Минал 8000 километри за да ја пронајде жената со која само кратко разговарал

  Сенди Крокер следните четири седмици ќе ја пребарува Ирска во потрага по својата црвенокоса убавица која накратко ја запознал минатата година во едно кафуле. Иако со неа разговарал само накратко, сакал повторно да ја види. Ја забележал како заминува и ја запрашал како да стигне до едно одредено...
 3. бутЕ

  Корисниците на MaxTV ќе можат истовремено да следат по 4 натпревари од ЛШ

  Само за тековната сезона, ќе бидат достапни вкупно 210 натпревари од двете клупски натпреварувања, Лигата на шампионите и Лигата на Европа, паралелно ќе можат да се гледаат до четири натпревари. Настаните од најбогатото клупско натпреварување ќе биде достапно во пакетото Макс Спорт плус за...
 4. BornToBeBianconero

  Фан Клуб:Селтик

  Гледам по предходниве страници нема фан клуб на шкотскиот гигант Селтик.Селтик е фудбалски шкоткси тим со седиште во Parkhead од Глазгов .Селтик е тим кој моментално игра во Шкоткската Премиер Лига.Клубот е основан во 1887. но својот прв меч го има одиграно 1888.Селтик е исто така е...
На врв Bottom