Резултати од барањето

 1. GavolRulz

  The Walking Dead

  Утре ќе се гледа, регуларно :icon_mrgr:
 2. GavolRulz

  The Walking Dead

  Утре на торент 10x17.
 3. GavolRulz

  Носиш кул маичка? Постни ја овде

  Ваква иста имам, ме мрзи да ја сликам. Ми ја снема еден период, кога гледам мајка ми ја ставила кај татко ми во шкафот, мислела адидас маица е :pos:
 4. GavolRulz

  Заби и сѐ во врска со забите

  Абе ајде, јас мислев до сега веќе коски џвакаш, ти уште без мост шеташ. Не се става анестезија.
 5. GavolRulz

  Исхрана - првиот клучен фактор за постигнувањето на атлетско тело

  Малку само мачкам со хартија на подот да не се залепи, ама тоа е незначителна количина. @kkk666, го сечам компирот на кругови, го прскам со малку маслиново масло, зачини не ставам пошто ме мрзи и го пуштам на 180 степени околу 10 минути и покачувам на 200 степени уште 5 минути. Отварам и...
 6. GavolRulz

  Исхрана - првиот клучен фактор за постигнувањето на атлетско тело

  А и компирот, за 15 минути готов, царска работа. Ем како помфрит е вкусен. Помфрит зеро :gjavol: @AceCaleb јас TEFAL од Нептун, последниот го земав, собира 1.8 кг, а кошташе околу 8.500 денари.
 7. GavolRulz

  Блам држава

  Во првата епизода гледавме бегство на Мијалков, денешната втора епизода ни понуди пресврт и пријавување на Мијалков во ЈО, следната епизода очекувам да видиме каков договор паднал за затворската казна, а како тргнало драматично во секоја епизода очекувам во финалето да дознаеме дека Заев му е...
 8. GavolRulz

  Блам држава

  Заев, МВР, Интерпол и сите други агенции што се вклучија во потрагата во моментов:
 9. GavolRulz

  Блам држава

  "Декаа Саашто, декаа?" :icon_mrgr:
 10. GavolRulz

  Општи дискусии за ТВ серии

  Сеа отворив имдб, 2 рејтинг сум и оставил. Колку што ми текнува само една епизода беше добра, другото катастрофа.
 11. GavolRulz

  Струмица

  Тва Васко е веќе накај 18 години, мисљам оти не е он.
 12. GavolRulz

  Кето(гена) диета

  http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=25899.0 Објаснето е на српски јазик, ако не ти е тешко да прочиташ. Отприлика е вака: 6 дена нула јаглехидрати, 1 ден се полниш.. и пак одново.
 13. GavolRulz

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  ISO100 на Dymatize (изолат) ISO WHEY ZERO на BioTech USA (изолат) Тие се "најчисти", ама и најсолени на цена. 1613586158 @S.L Исто така добри ти се и 100% Whey Gold Standard на Optimum Nutrition (изолат/концентрат), го користам веќе скоро 10 години и Elite Whey на Dymatize (изолат/концентрат).
 14. GavolRulz

  Заби и сѐ во врска со забите

  Седнуваш, докторот го пробува мостот, му става "лепак" и ти го цементира. Можеш да осетиш блага непријатност кога ке притисне, ама ништо страшно. На крај го отстранува вишокот лепак и си одиш :icon_mrgr:
 15. GavolRulz

  Предлог за серии и кратки рецензии

  Ја откажаа после 3 сезони, ама имаше завршеток колку што памтам.
 16. GavolRulz

  Предлог за серии и кратки рецензии

  Сега гледам дека Legacies е серија за Хоуп Микаелсон, која се раѓа во The Originals. Значи прво треба оригиналите, после Legacies. Инаку јас ја почнав и моментално ја гледам The Originals, само заради Ребека:love:, ама не вреди, тешко срање е.
На врв Bottom