Резултати од барањето

 1. nasquez23

  НБА сезона 2019/2020

  Ајде за овоа да ви видемо мислења Мое: Body-Simmons Athleticism-Westbrook Range-Curry Handles-Kyrie Defense-Marcus Smart Passing/Playmaking-CP3 IQ-CP3/Rondo
 2. nasquez23

  НБА сезона 2019/2020

  Па ај прво ал тајм PG-Меџик SG-Џордан SF-Леброн PF-Данкан C-Хаким да Дрим/Шек Омилена PG-Кајри SG-Ајверсон SF-Мекгрејди PF-Леброн C-немам некој омилен центар ама да ставам некој, ево Јокич Сакам да ги гледам Кајри и Ајверсон како кроснуват секој од другио тим :D , Мекгрејди ногу ми се свиѓа...
 3. nasquez23

  НБА сезона 2019/2020

  Ех заради титули, па не е бил 4 5та опција у тимо па да не е ги толку заслужил титулите. Финалето 2006 да се каже one man army беше против Далас. Господ да га просте Дражен две сезони добри имаше и тоа га прават бољи од Вејд? Клеј шо е само спот ап шутер и добар дефанзивац га прават бољи од...
 4. nasquez23

  НБА сезона 2019/2020

  Вејд honorable mention ? а?!?Аа?!!!!! Неможеш да кажеш дека некој освен Џордан и Коби е бољи од нега. Другото си е океј, сал би га додал Кид и мислам дека Мегрејди како SG се воде не SF, исто и Бејлор SF не PF
 5. nasquez23

  Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

  Ако немаш положено пола од предметите од претпретходнио семестар, т.е. ако запишуваш зимски а од претходнио зимски немаш положено пола од предметите паѓаш у приватна
 6. nasquez23

  НБА сезона 2019/2020

  Хах, екипа шо претходните 2 сезони играла финале и освоила едншка, другио пат се деси историја, и после га додават Дурант, втор најдобар играч у лигата и освојуват титула и тоа е импресивно? Хм, добро ај секој си има свое мислење, само незнам колку се слагат со тебе. Ако би кажал импресивна...
 7. nasquez23

  НБА сезона 2019/2020

  2017 Вориорс титула импресивна? Дупеш ли ме
 8. nasquez23

  Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

  На 30ти Мај започнува втора колоквиумска
 9. nasquez23

  Premier League - Season 2019/2020

  Сакал да га ољупе компиро ама нега га ољупиле
 10. nasquez23

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Комбинирано ли ти е 10-11 литра? Ако е тогај е најнормална потрошувачка, ја незнам шо повеќе можеш да очекуваш од тоа
 11. nasquez23

  Помош: Барам еден филм!

  Ептен те заинтересира филмо а? :icon_mrgr:
 12. nasquez23

  Фото хумор и интересни фотки!

 13. nasquez23

  Какви патики носите?

  Стави ги у замрзнувач, помага
На врв Bottom