Резултати од барањето

 1. Martin

  PlayStation 5

  https://www.facebook.com/groups/435504416657645/permalink/1605968886277853/
 2. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Кога имаш дебил од капитен како главучон што не прави никаков притисок, така ќе е. btw Лингард замина, али затоа имаме нов Лингард во ликот и делото на Ван ДеБил. Рашфорд со неговото незалагање и љубомора на клоци би го шутирал. Ако сака да биде најдобар треба да го спотне преценетиот газ, не...
 3. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Де Геа со кредитите веќе е во минус, а Оле си го повторува пичкарскиот Мурињов пристап со внесувањето на дефанзивец. Не се сеќавам некогаш Пеп или Клоп да внесол така дефанзивец и да се брани дома, туку ги дотолчуваат. Од старт е јасно дека нема да имаме сила за титула до крај, али вакви...
 4. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  А Рамос и Кавани за 2-3 меча или за цела сезона?
 5. Martin

  PlayStation 5

  Очигледно само јас сум со ПС5 а без пропратните акцесори. А од старт планирав и втор контролер, стенд и слушалки :pos:
 6. Martin

  PlayStation 5

  Искрено вреди за парите тоа парче технологија иако за наши стандарди е скап. Ќе чекам јас некој summer sale попуст па да земам уште едно парче. Може и стенд за полнење да земам.
 7. Martin

  PlayStation 5

  Од старт има контролери. Никогаш не биле out of stock.
 8. Martin

  PlayStation 4

  Ја завршив и јас, ме бендиса во глобала, иако имаше некои глупости што не ме бендисаа :) Него кажи ми сега што направи за да го надградиш бродот до максиум? Некако ко тој трофеј најдосаден ми се гледа за земање.
 9. Martin

  PlayStation 5

  Друже неколку пати наназад е пишано дека официјалната цена на ПС5 е 500евра т.е. 400 евра за дигиталната варијанта. Ледиком и Мобеликс не се официјални, така што ако сакаат и 1500евра ке ја продаваат. Ако има овци ќе им купат. Ваква е ситуацијата зошто максимално ја користат неспособноста на...
 10. Martin

  PlayStation 4

  Гледам ја има на попуст. Добра е да ја земам?
 11. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Точно! Со душа чекам на некој да му го увалиме и око повеќе да не му видам.
 12. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Какви насилни мезмозочни копилиња се овие Погба и Рашфорд мајко мила!
 13. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Нека кажат за Магуире колку глупости има направено и ради тие глупости колку гола сме примиле, не само добрата статистика. Со статистикава го направија alla Van Dajk, а реално не е ни 5 од 10.
 14. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Со две раце уште сега потпишувам за Сити, место Ливерпул да се изедначи по број на титули со нас.
 15. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  А Сити трија раце во позадина :D Ако ние изиграме нерешено со Пул, а Сити ги победи сите заостанати, они се први. Btw ако им скинеме бодови на Пул одговара најмногу за Сити, зошто кондиционо не верувам да издржиме до крај а они ќе се одделат од Ливерпул.
 16. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Толку голема глава без ронка мозок исто нема никаде на друго место.
 17. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Копилево Рашфорд почнува поантипатичен и од Погба да ми станува. Толку незаинтересираност и незалагање на едно место никаде нема.
 18. Martin

  The Last of Us (Part I & II)

  Преѓе и зедов платинум на ПС5 и еве ги моите оценки. Графика 9/10 Амбиент 8/10 Гејмплеј 8/10 Приказна 3/10
 19. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Добро е што сме top of the table, така што само по себе ни отвара поголем видик за трансфери, кога си конкурент за титула. Уште мислам дека овој тим ќе нема сили до крај за титула, ама добро е што тргнавме чекор напред. Оле уште прави некои невобичаени потези ама се надевам дека ќе се среди...
 20. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Какво глупо копиле е овој Погба. На 15секунди пред крај место да задржува време он им ја дава семето црно да му го ебам. За малку ќе го примевме!
На врв Bottom