Резултати од барањето

 1. THE_CHOSEN_ONE

  Ако Бог постои атеистите ке го јадат немиен!

  Се извинувам за темава несчуствителна се срамам :( молам да биде избришана
 2. THE_CHOSEN_ONE

  Ако Бог постои атеистите ке го јадат немиен!

  Што викате?
 3. THE_CHOSEN_ONE

  Како сте задоволни од градбите на Настел?

  Тие што купуваат нови станови треба да им се суди за соучесништво, еј каде ке им одат душите на овие?
 4. THE_CHOSEN_ONE

  Јеховини сведоци

  5 години минав тука, кај Сведоците. Во ништо не се разликуваат од народот од кој потекнуваат.Точно, носат убава облека и се обврзуваат на фино однесување но присутни се тука глупавоста, незнаењето и злобата. Се се изнагледав: татини керки, мамини синови, мокници, бедници, очајници, исплашени и...
 5. THE_CHOSEN_ONE

  Би се отселиле ли од државава доколку?

  Македонија д бест.
 6. THE_CHOSEN_ONE

  Помош за избор на лаптоп

  Предложете конфигурација од Нептун, ќе го користам за програмирање. Поздрав.
 7. THE_CHOSEN_ONE

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Ми треба лап топ за програмирање, компанија од која разгледував е Нептун, имате предлог? Поздрав.
 8. THE_CHOSEN_ONE

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Каде да најдам на торентиве Office 2013?
 9. THE_CHOSEN_ONE

  Јеховини сведоци

  Прашуваш за Армагедон? Незнам. Да не знаеш ти? .
 10. THE_CHOSEN_ONE

  Јеховини сведоци

  Ако имате прашање за Сведоците поставете може и преку приватни пораки. Поздрав. :)
 11. THE_CHOSEN_ONE

  Black Mirror

  Добра серија. едит: имам нетфликс акаунт и хајдефинишн екран со голема дијагонала, ако има заинтересирани девојки бујрум... Ќе им го покажам намештајот.
 12. THE_CHOSEN_ONE

  The Walking Dead

  Каде може да се најде серијава? едит: пробав на торент сајтовиве но без успех.
 13. THE_CHOSEN_ONE

  Врска ученик професорка

  Ако го опнувал, а не се пофалил зошто да го опнувал на прво место? Во биологијата е програмирано девојките да бараат заштита од постар партнер,. Со твоите 18 години ти си за нејзе само еден обичен мрсулкo (колку и да го мислиш спротивното). Ако имаш секс со нејзе првин ќе и нанесеш штета на...
 14. THE_CHOSEN_ONE

  Врска со постара жена/постар маж

  Со мајка ми си имал секс? Срам да ти е.
 15. THE_CHOSEN_ONE

  Врска со постара жена/постар маж

  Највеќе + 5 години за машко, а за женско нема ограничување, факт е дека машките не стареат.
 16. THE_CHOSEN_ONE

  Најдобри ресторани во Скопје (за дејт)?

  Пелистер, на улица Македонија. Само ние што имаме пари можеме да си дозволиме да јадеме во убави ресторани вие што сте финансиски немоќни се пикате по неугледни локали.
 17. THE_CHOSEN_ONE

  Lyoness

  Како да станам Ваш член? Вие што ги напаѓате грешите во природата на човекот е да верува во нешто. Ако плаќаат пари и ги зезнуваат остај те ги. Подобро во Лајонес кој кога тогаш ќе пропадне и ќе прогледаат отколку во верски водачи кои не умираат или кои ако умрат ќе се заменат со нови деца...
 18. THE_CHOSEN_ONE

  Како можам да станам дипломат?

  Заборави на правен факултет. Оди по подолгиот пат. Направи кариера, бизнис (чесен), основај семејство направи неколку деца, говори течно 4 странски јазици напуни барем 50 години. Кога луѓето ќе почнат да те ценат поради твојот интегритет, карактер и култура тогаш ќе стекнеш углед и достоинство...
На врв Bottom