Резултати од барањето

  1. E

    Галама од комшиски кучиња

    Се надевам дека темава ке биде интересна за голем дел од членови на форумов. Сигурен сум дека многу од вас мака мачат со лаење на комшиски кучиња,поготово преку ноќ. Кај мене е селска атмосфера по тоа прашање,сигурен сум дека по селава е помирно отколку кај мене у улица. Мене ме интересира дали...
На врв Bottom