Резултати од барањето

 1. stiv_milanezot

  WWE

  Da koronata zaebava, a i otpusten e, skroz zaboraviv, vtf
 2. stiv_milanezot

  WWE

  Rusev cita kajgana, xexe. Abe neka dogovori turneja na WWE vo Bugarija, da gledame vo zivo. Znam deka bea vo Srbija vo 2009, ali kasno doznav togas.
 3. stiv_milanezot

  WWE

  https://youtu.be/8UgcKw1imV4
 4. stiv_milanezot

  WWE

  @dragonsky :( Bivši WWE wrestler Shad Gaspard preminuo je u 39. godini života saopštila je danas policija Los Anđelesa. Shad je stradao u nesreći koja se dogodila 17. maja kada se utopio blizu Venice Beach plaže u Kaliforniji, potraga za njim trajala je 3 dana a njegovo beživotno telo pronađeno...
 5. stiv_milanezot

  WWE

  @dragonsky slusna? isceznal Shad Gaspard poranesen clen na Crime Time. Vo moreto nekade isceznal https://youtu.be/RLkUPBBXKOw Se nadevam ke go najdat. https://youtu.be/LOV03zDCenk
 6. stiv_milanezot

  WWE

  Da, de. Znaat, sigurno znae nekoj. Moze nekoja dobra prikazna da se naprai. Nego gledase Money In The Bank? Vide kako go osvoi Otis kuferceto? xaxxaxaxa. Moze da smislat vo petok da ima rematch. Corbin vs Otis vs Aj Styles. zs neferski ke zborat deka bilo. :D
 7. stiv_milanezot

  WWE

  Не, не сум го видел. Абе не пратам многу НХТ. Од играта и малку видеа на јутуб знам за Циампа, Адам Кол, Кеит Ли, Гаргано, Валтер, Дијаковиќ. А баш би сакал Сиампа и да го видам во скоро време во главниот ростер. А исто и Валтер може. И двајцата би биле совршени за негативци. Дијаковиќ е...
 8. stiv_milanezot

  WWE

  https://www.youtube.com/watch?v=QkPqHP9Pnho Само Џиндер Махал нема шанси да земе ворлд титула во иднина. За другите постојат какви такви шанси, бар според мене.
 9. stiv_milanezot

  WWE

  https://www.fedsimulator.com/#/gm Изигравам генерален менаџер во WWE, и составувам мечеви за RAW, Smackdown i PPV-а. :D Интересна игра, а има и други шоуа како AEW, NXT, IMPACT, ROH, NWA. Али за тие незнам многу и не ги играм, не ме интересираат. Единствено знам дека Дин Амброс, Крис Џерико, Џек...
 10. stiv_milanezot

  WWE

  ќе видиме, али верувам дека бар некое од предвидувањата ќе се остварат. За Money In The Bank, мислам дека Алестар Блек ќе го земе куферчето. А шампионите ќе направат retain. знам дека на википедија секој може глупости да пишува, али ова ептен ме изнасмеа, Bray Wyatt vs Braun Strowman for the...
 11. stiv_milanezot

  WWE

  https://www.youtube.com/watch?v=4cSZ3Vsugso https://www.youtube.com/watch?v=fj9ala8nZ7U https://www.youtube.com/watch?v=YxnoWP2yKuI https://www.youtube.com/watch?v=tscAN8W0QgU https://www.youtube.com/watch?v=aMDJis-cowM https://www.youtube.com/watch?v=tw5nVVMeHIo...
 12. stiv_milanezot

  Смешни/интересни фудбалски слики, стрипови и видеа

  Дарко Пандев Горан Панчев
 13. stiv_milanezot

  WWE

  https://www.youtube.com/watch?v=JJnzfT44KXI Najaka pesna vo WWE.
 14. stiv_milanezot

  Помош и совети

  Валда Баскетбал менаџер? неможам никаде да најдам па затоа прашувам
 15. stiv_milanezot

  Помош и совети

  Ми треба некој ако е запознат да ми каже, дали постои за кошарка слична игра како фудбал менаџер?
 16. stiv_milanezot

  Носталгија за играта...

  https://www.youtube.com/watch?v=OTLREpMM9tE Една од најаките игри за плејстејш 1, на сите времиња. Толку сум ја сакал играва што неколку пати ја имам вртено, иако нималку не беше лесна. Сега го гледам ова видео на јутуб и се присетувам на детството.
 17. stiv_milanezot

  WWE

  https://youtu.be/IlGJE7Eyfjk Husky Harris ili Bray Wyatt ili The Fiend. :D На почетокот од WWE кариерата 1587106742 1587106757 https://youtu.be/Hj4XbOttczI
 18. stiv_milanezot

  WWE

  https://youtu.be/AxR1h6jG2Aw Ех ко беше озбилен Р Трут. Како негативец имаше позначајна улога во WWE. Па и порано таа година, мислам имаше и феуд со Џон Сена за WWE титулата. 2010, а после нејзе и 2011, 2012 имаше интересни феуди. Џон Сена со Лауринатис и Биг Шоу во летото 2012. Во исто време Си...
 19. stiv_milanezot

  WWE

  https://www.youtube.com/watch?v=UwNnwibv3oc
 20. stiv_milanezot

  WWE

  https://youtu.be/vVVtqoqzgNw Да се потсетиме на интересни моменти од минатото (бар за мене). Од цел Нексус само Даниел Брајан опстана во WWE. Вејд Берет изгледаше јак само на почеток, потоа слабо, шанси во мејнавент на Рав или Смекдаун не доби, а не па да се бори за титула на пејпервју (зборам...
На врв Bottom