Резултати од барањето

 1. Fantom

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Четири дена по 6-7 саати се пукам по сервери. Не ми е појќе интересно. Сакам да пуцам ботој преку ѕидој. Јебига. :D
 2. Fantom

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Ја иам веќе 1.6 спуштено. Wallhack и слични „шифри“ ми требаат, да се иживљавам на ботој. :))
 3. Fantom

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Друштво, дајте ми за 1.6 wallhack и слични работи, аздисав од досада во карантин. Фала.
 4. Fantom

  Фан Клуб: Челзи

  Само да пријавам дека нервно оболев. Carry on lads.
 5. Fantom

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Bump.
 6. Fantom

  Фан клуб: Милан

  Доста бе не се прај паметен.
 7. Fantom

  Плочи

  Здраво живо. Ако има некој плочи за продавање/подарување, нека пише што има, да се договориме. Тенкс.
 8. Fantom

  Колекционерство на грамофонски плочи

  Здраво живо. Ако има некој плочи за продавање/подарување, нека пише што има, да се договориме. Тенкс.
 9. Fantom

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддршка !

  Не ни рошнав таму, све било исклучено по дифолт. Данке. :*
 10. Fantom

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддршка !

  Зедов Xiaomi Redmi 4 Prime, и имам проблем со Viber, не ми дава дека некој ми пишал или ме барал додека не ја уклучам апликацијата. Истото ми се случува и со други апликации (апликација за фудбал што треба да ми даде римајндер 15 минути пред почеток на натпревар, не дава). Сите сетинзи на...
 11. Fantom

  Пазарете се тука!

  Ајфон би користел преку мене мртов. :)
 12. Fantom

  Пазарете се тука!

  Сакам да купам Xiaomi Redmi 4 Prime. На Hi.com.mk го немаат, исто и во Анхоч и Сетек. Друга алтернатива?
 13. Fantom

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Онака, да те ѕирнам. Разглеав тро. Ништо не е сменето. Шушка молика.
 14. Fantom

  НБА сезона 2015-2016

  Седи, кец. Он топик, Леброн е копук, GSW да си освоет, чим веќе мои Сиксерси се ливади.
 15. Fantom

  НБА сезона 2015-2016

  Брат да беше на кирилица ќе те прочитав жими сестра.
 16. Fantom

  Помош: Барам еден филм!

  Акција/трилер некој, со Дензел можно е да беше. Нешо крими се дешават, и требит да ослободит некое дете/жена од соба кај шо е вратата поврзана со бомба ор сам шит.
 17. Fantom

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Никој а? Океј. :(
 18. Fantom

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Здраво - живо. Ужасно ми фали смајлито :зџц: од на времето. Ќе замолам добра душа да ми го најде и да ми го прати во приватна порака. Тенкс.
 19. Fantom

  Шах

  За сите шо ве интересират... http://off.net.mk/offside/razno/prenos-od-turnir-vo-shah-eksterno-za-sportski-komentatori
 20. Fantom

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Само да те ѕирнам... Десетта година од ко првпат те „рошнав“, малце ме снема, ама уште те сакам. Кис.
На врв Bottom