Резултати од барањето

 1. reddevil4ever

  Фан Клуб: ФК Илинден Добрејци

  Фк Илинден е клуб кој се натпреваува во 4 лига струмички регион.Оваа сезона ја почнуваат во недела на домашен терен пред своие верни навивачи на стадионот ''герен'' против соседскиот и лут ривал Фк пиперево... подоцна повеке за клубот :smir:
 2. reddevil4ever

  PES 6 - пријателски натпревари

  значи еве и тема за одиграни приателски натпревари помегу кајганџии.овде можете да ги пишете сите одиграни резултати на пријателски натпревари,без разлика дали сте учесник ви лигата! значи mkgunner - reddevil4ever 4-0 :helou:
 3. reddevil4ever

  Кои сме ние?

  сите од нас си поставуваме прашаења од каде всушност сме ние?се верува дека господ не создал!нешто во што верувам.само незнам од каде дека произлегло тоа(господ) и зошто не создал?ако господ не создал нас,тогаш кој го создал господ?што ке биде после нашата смрт?дали овој живот е обично нешто и...
На врв Bottom