Резултати од барањето

 1. T

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  После многу време, ми треба линк за download на CS+PATCH, значи све full. Чао. Поздрав.
 2. T

  Претставување на вашиот клан

  oldschool.overpower oldschool.p3p1 oldschool.drogan oldschool.noeasy oldschool.nesquik :D
 3. T

  Кој е најдобар CS клан во Македонија?

  sX. Пораката е прекратка. Ве молиме зголемете ја пораката на 4 карактери (букви).
 4. T

  DotA генерална дискусија

  И да играш во Mkd Rooms, дека си почетник. :)
 5. T

  Ранк или Забава

  :pos::pos::pos::pos::pos::pos::zver:
 6. T

  Денес е Бадник - Коледе. Кај кого се падна паричето?

  Па фала богу, оваа година во мене. Инаку ретко тоа се случува, од 16 пати, 2-3 само. :)
 7. T

  Среќна Нова Година и среќни празници - медиумски честитки

  Среќна нова година на сите! :)
 8. T

  Среќен роденден bobanmacedonia

  Среќен роденден! :pipi:
 9. T

  СКРИНШОТ - Screenshot!

 10. T

  Какви мастики џвакате?

  Orbit =)
 11. T

  DotA Скриншот!

  :pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 12. T

  Среќен роденден Metono1[mkd]

  Среќен роонден! =)
 13. T

  Најсреќен роденден Tomi - ^DeviL^ !!!

  среќен роонден =)
 14. T

  СКРИНШОТ - Screenshot!

  Нов рекорд. Од 250 на 252.5 :)
 15. T

  СКРИНШОТ - Screenshot!

  9?
 16. T

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Кажуваме. Тепавме, и шо сеа? Требаше да биде нерешено па да излезе дека „не ни помагаат судиите“?
 17. T

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Кушчак е подобар од Фостер, не збори за инат...
 18. T

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Aко може сите голови некој да ги стави овде?
 19. T

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Каков ли натпревар... браво и за двете екипи. Сепак ние имавме повеќе среќа накрај... =) Честитки.:smir:
 20. T

  Најјак херој - Modified

  Anti-Mage ако се блинкне, мислам дека и Јурнеро оди кај него, и продолжува со крајната.
На врв Bottom