Резултати од барањето

 1. The Wild Boy

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  A50s f 2.0 наспорти A50 f 1.7 не фала lol не паѓајте на мегапикселите, A50s може уште полоши слики да вади во ноќе. A50 сеуште е врв уред. Едино A50s што мењава e повише мегапиксели на главната задна, и на предната камера. Друго се си е исто.
 2. The Wild Boy

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Зависи од кој аспект гледаш. Night Mode на P30 Lite е далеку подобро од Night Mode на Samsung.
 3. The Wild Boy

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Абе ова со Катица јанева гарант нешто испланирано од Зајко, као да испаде дека апсат не само од ВМРО туку и од нивните. Ќе видите за месец - два од кога ке ја приведат Јанева, ќе и се ублажат казните, а третиот месец ќе си се врати дома, као нешто домашен притвор, и на крајта слободна. Ова се им...
 4. The Wild Boy

  Дали ќе има зомби апокалипса?

  Еве зомби апокалипса на наш терен:
 5. The Wild Boy

  Neotel интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Се ќе биде, за две три недели ќе се смениме. Ние можеме уште сега ама таткоми сака договор за телефони, раскинување интернет и Max TV, нов телефон во 1 ден.
 6. The Wild Boy

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Да симнам CSGO, ќе изиграм неколку мечови, ке ја активирам таа командна и ќе ти кажам (Неодамна форматирав PC и сега мора јово на ново да симињам).
 7. The Wild Boy

  Neotel интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  добро зависи како гледаш. можеш погоре да погледнеш, имам слики од нивната оперема, и да, они не фрлаат многу за квалитетна опрема како што прават Телеком, ама пак имаат поевтин интернет. Мене како вработено лице ми нудат за 990ден. 100/100 U/D, 80 канали и тоа на Android апарат.
 8. The Wild Boy

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Читај погоре што пишувавме, оди едно 5 страни уназад. Иначе од каде доби информација дека A50 го враќале поради грешка??
 9. The Wild Boy

  Телефон vs. Телефон - Тема за споредби, искуства и препораки

  Зависи од кој аспект гледаш. Инаку да, за многу работи дефинитивно разочараа.
 10. The Wild Boy

  Neotel интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  И Телеком се такви. Јас бев Неоком на пракса и барем јас тоа што го видов ме изненади. Еве пример Финки им се јавија, имале нешто проблем со интернетот, и одма средија.
 11. The Wild Boy

  Телефон vs. Телефон - Тема за споредби, искуства и препораки

  Ако збориме за Night Mode, да. Еве ви споредба: Оваа година Samsung изненадија. Да продолжат така нема да биде лошо.
 12. The Wild Boy

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  За префрлување на контакти има еден old school начин. Ако ти работи тачот на J2 земи стај ги контактите на SIM картица и бап на Huawei - то. Ништо повеќе. Ако неможеш тогаш напрај им бекап, или пробај со некоја апликација па тогаш. Со Samsung уред можеш на друг Samsung уред преку Samsung Smart...
 13. The Wild Boy

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Интернет Аеродром оптика нема проблеми. За Гејминг и Телеком и Неотел се подобри, ама чим тебе ти одат преку K - Net а не преку Неотел директно тогаш не би ти препорачал ако K - Net им се дешаваат проблеми нонстоп. Anyways, Неотел како вработено лице мене оптика 100/100 + NeoTV (Smart Android...
 14. The Wild Boy

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Најверојатно Mini Cooper ќе отпадне, пошто малце поскапо му доаѓа. Го гледав и Citroen C3, и тој не е лош има се што куперот има, и фиатот, а и по - прифатлива цена.
 15. The Wild Boy

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Ај ќе видам. Имам време, ќе разгледам и други автомобили, ќе се исконсултирам, за тоа е кајгана тука, па ќе видиме :)
 16. The Wild Boy

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Приметив јас во Ресен VIP 4G падна под 1mb/s, викам ова немогуче Интернетот да е истрошен.Испаѓа скоро сите оператори имале проблеми.
 17. The Wild Boy

  A50 испадна топ уред за мене. Си имам јас дома добар компјутер и не се замарам. Ако успеам да...

  A50 испадна топ уред за мене. Си имам јас дома добар компјутер и не се замарам. Ако успеам да се вработам (здравје боже), можно е и S10+ да земам, али ке видиме. И, by the way не се сите богати како тебе. Ако го хејтам Samsung сигурно ќе има причина зошто. 3/3
 18. The Wild Boy

  Сепак да, Xiaomi се подобри од Samsung за се друго освен софтвер, камера, издржливост. Еве сега...

  Сепак да, Xiaomi се подобри од Samsung за се друго освен софтвер, камера, издржливост. Еве сега јас планирам A50 да го земам, од Телеком за 14 бона ми го нудат што е добра зделка. Xiaomi Redmi Note 7 е 11-12 бона, и е малце појак (ако збориме GPU), ама последниве 2 години сватив дека не ми...
 19. The Wild Boy

  Извини душо, не се сите богаташи како тебе. Да имав пари нормално дека ќе го земев најдоброто...

  Извини душо, не се сите богаташи како тебе. Да имав пари нормално дека ќе го земев најдоброто што во овој случај е Galaxy S10+. Samsung ги хејтам пошто увек не ги бива да направат солиден уред за евтина цена. Еве оваа година со А класата колку толку се средиа, и ако не си приметила почнав да ги...
На врв Bottom