Резултати од барањето

 1. Psyside

  Трансхуманизам (H+)

  https://www.youtube.com/watch?v=TWvlCREqCRY
 2. Psyside

  Анксиозност

  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6048763/
 3. Psyside

  Вие во порнич-ДА/НЕ?

  Примаат ли дублери, ова.....дупли корисници, во порничи?
 4. Psyside

  Анксиозност

  Ако ти текнува пред цели неколку години, тука се натегаа дека немало врска висок интензитет, и обична прошетка исто била добра била за анксиозност, yea right..... Ме мрзи да ги цитирам старите постови сега, да им се посмееме малце.
 5. Psyside

  Триглицериди

  Намали на процесирани шеќери, зејтини, и храна од животинско потекло.
 6. Psyside

  Солиден телефон 17-20К ?

  Еве, сега ќе си леднам. :icon_lol:
 7. Psyside

  Солиден телефон 17-20К ?

  1. Mi8 (нарачка) 2. S8 1564554029 Класа? од каде ги вадиш информациите, од ракав или хејтот ти прави збрки? друго, знаеш ли дека TFT = IPS = PLS, или пак од ракав? S675 - 2x A76@2.0 6x A55@1.7 S730 - 2x A76@2.2 6X A55@1.8 Добра класа.
 8. Psyside

  Акните - повеќе од тинејџерски проблем

  Нема side effects, еве прочитај назад некоја страница на форумов, се е ок, еве и овие така викаат :icon_lol: https://www.health.harvard.edu/mind-and-mood/questions_andamp_answers_does_accutane_cause_depression Ама тоа е, луѓето во МК обожаваат да се тешат, и брзи решенија по секоја цена.
 9. Psyside

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Да, подобра камера со GCAМ. On, еве кога веќе сме на темава - уште една споредба не можев да ги најдам сликите претходно, ништо fancy ама ќе приметите колкава разлика има кога сцената е потемна т.е. нема директен извор на светлина во леќата како на претходната слика - идентичен зум на 2 те...
 10. Psyside

  Wimbledon 2019

  Единствената причина за пасингот на Ноле беше патетичното искачање на Фед на мрежа, нема никаква врска со некаква си супериорност, обичен пасинг што кој следува после млак напад и удар кој отиде директно на рекет кај Ноле, малце реални бидете. Далеку подобар меѓусебен скор, 5 години помлад, со...
 11. Psyside

  Wimbledon 2019

  Се борат кој ќе изигра полошо :facepalm:
 12. Psyside

  Wimbledon 2019

  Леллелеле на мрежа искочи на тој "напад" :icon_lol::icon_lol::ROFLMAO:
 13. Psyside

  Wimbledon 2019

  :ROFLMAO: :tvg:
 14. Psyside

  Wimbledon 2019

  Сем 1 сет да.
 15. Psyside

  Wimbledon 2019

  1 сет беше екстремно ниво на тенис, Фед беше подобар, ама да беше било кој друг ќе беше 6-2 или 6-0, не знам кој меч го гледате. 2 се откажа Ноле, а Фед ќе си шитне 3 сет како што шитна прв, и така.
 16. Psyside

  Wimbledon 2019

  R O F L
 17. Psyside

  Wimbledon 2019

  Трема, самодоверба. Тука барајте ја разликата. Надал не рокаше форхенди затоа што нема храброст, не дека физички не е спремен. Изразот на лицето му беше скроз сменет.
 18. Psyside

  Wimbledon 2019

  Не беше проблем од кондициски аспект, воопшто не се слагам.
 19. Psyside

  Wimbledon 2019

  Не само што победи него Надал беше тотално збунет и надигран, знаете ли што значи Надал од основна да биде надигран од Фед на кого од секогаш скоро го доминирал од таква позиција, и тоа на 38?! Да не збориме за винери, константност, смиреност. Приказната за Надал е уште пред 2 години завршена...
 20. Psyside

  Wimbledon 2019

  Двајцата се тапа сега за сега. Едит, лол одма демант.
На врв Bottom