Резултати од барањето

  1. Alen_001

    Фан Клуб : КК Гостивар 2009

    По славните години на Никол Ферт , КК Гостивар 2009 се обидува да го врати стариот сјај... И покрај тоа што во ростерот имаме доста млади , но многу талентирани играчи КК Гостивар 2009 е озбилен претендент за пласман во првата македонска лига... Истотака несмеат и да се заборават...
На врв Bottom