Резултати од барањето

 1. Colt Willcox

  Фан Клуб: Вардар

  Знам за кој зборате и не знам шо ме мешате мене со него. Јас сум во долната, немам врска со то факултето. И да му ебам стопанката на тој шо го зборате за се што украл од чакмак до пара в џеп. Арно не кажваш за тебе ко фрлаше со то боите, маме му ебавте на градо, една арна фасада не остана. Дојде...
 2. Colt Willcox

  Фан Клуб: Вардар

  Бар не се лижевме кај о.к. впартија те однесоја на три тоста кај бомбата го даде газо клубо го растури ебати тринајспостотнио Да ја кладеше тој твојот та топката во последна минута со тие од норвешка сега една победа ќе имавме вевропа не да си играат мајтап со нас оти ссмо еден бод зедовме...
 3. Colt Willcox

  Фан Клуб: Вардар

  Убо ти беше ко Коњарски ти даваше по тринајсе проценти од платата, тркало едно. Уште по јадранки одиш на трибина, од утре имаш забранет влез в стадион. Да ти ја ебам та женати што се пука по бандери, којзнае кај се клеца...
 4. Colt Willcox

  Фан Клуб: Вардар

  Не бил на Вања брат му, џабе го извреѓав хаха
 5. Colt Willcox

  Навивачки групи во Македонија!

  Допрва ќе јадат ремет, трпај сиротиње :D
 6. Colt Willcox

  Фан Клуб: Вардар

  Адем не е албанец, Турчин е. Очоболно прво полувреме, но во второ ги згазивме. Можевме 6 гола да им дадеме, ама очигледно потребно е голманот да се тргне за да дадеме гол. Пречка на Серафимов и утната чиста шанса од неколку метри во вториот наврат, првата на Колевски едвај влезе, од пречка на...
 7. Colt Willcox

  Навивачки групи во Македонија!

  :pos::pos::pos: Честито фузија сино бели аптекари :icon_mrgr:
 8. Colt Willcox

  Навивачки групи во Македонија!

  Писето душата им ја зема. Писе Александров во акција :D Кој е педерот само? :D
 9. Colt Willcox

  Фан клуб - РК Вардар

  Не се истите, од Вардар фанс не можат една проширена реченица да склопат, ниту пак знаат да употребуваат интерпукнкциски знаци.
 10. Colt Willcox

  La Liga Santander 19/20

  Тотенхем.
 11. Colt Willcox

  La Liga Santander 19/20

  Акционерско друштво е, со тоа што не знам точно кој има мнозински пакет на акции. Во секој случај Ортега не е поврзан со клубот, без разлика што има еден кип статии дека Депортиво бил клуб со најбогат газда. Еден напишал нешто такво, останатите препишале.
 12. Colt Willcox

  La Liga Santander 19/20

  Амансио Ортега нема никаква конекција со Депортиво, освен што сопственикот на Зара доаѓа од Ла Коруња. Едно време имаше некое смешно спонзорство, ги покриваше трошоците за пресконференциите и трошоците од предсезоната.
 13. Colt Willcox

  La Liga Santander 19/20

  Активен сум, ги гледам цело време. Само не пишувам веќе на форумов. Си имаме интернационален форум на кој сум активен секојдневно. Минатава сезона избега прва лига за влакно, па годинава беа продадени скоро сите појаки играчи. Тимот никогаш послаб, анонимуси играчи, со огромен долг кој тешко...
 14. Colt Willcox

  Фан клуб - РК Вардар

  Изгледа сепак ќе продолжел во бундес лига :D
 15. Colt Willcox

  Фан клуб - РК Вардар

  Талета го известиле дека е вишок во РНЛ. Се ми оди дека ќе дојде во Вардар.
 16. Colt Willcox

  Фан Клуб: Вардар

  Се извини Гача на трибина, вика толку можеме, даваме се од себе. Тоа е... Ништо не правиме со само еден напаѓач, изгубени се во свемирот. Цветановски под итно на клупа, секое добивање на топката, типот се враќа накај наш гол или ја губи топката. Овој Попзлатанов поборбено игра, иако и двајцата...
 17. Colt Willcox

  Навивачки групи во Македонија!

  Ништо посебно, се спречкаа две деца. Тоа е кога алкохолот и топлото ќе им удрат во глава :D Бројно гостувње денеска, што беше очекувано иако немаше никаква организација. Дел дојдени со воз, дел со коли. Пред утакмица дел од подгрупите имале дружби на базенот Снупи, дел по кафаниве. Ние...
 18. Colt Willcox

  Македонско фудбалско првенство 2019/2020

  Има некоја фора, на македонската арена тееба да гледаш во програмата. Денес е најавено дека ќе даваат Работнички-Слога, а утре има најава за Борец-Вардар. 1566029505 Можеби трескам глупости, ама се ми се врти во глава дека за почетните квалификациски кола не се толку ригорозни условите, затоа...
 19. Colt Willcox

  Македонска ракометна суперлига

  Нели од оваа сезона требаше и претставниците во Сеха да играат паралелно во дпмашното првенство? Мислев дека со таа цел ја поделија Сеха на две групи, за да има помалку натпревари.
 20. Colt Willcox

  Македонско фудбалско првенство 2019/2020

  Ама веројатно имале подобри трибини, обезбедено место за камермани и пред се добри санитарни услови. Во Струмица ако те стегне за вц, треба во паркот позади стадионот да одиш :D Не е само до теренот работата... Плус, ние овде не зборуваме за европски натпревари, туку за натпревари на...
На врв Bottom