Резултати од барањето

 1. budaletinka_r

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ова со Ериксен е само обид да го продадат или навистина има интерес да се купи ?
 2. budaletinka_r

  Најбрз пат до Црна Гора?

  Некој што бил летово да сподели искуство кој пат е најдобар за возење , гугл вика ова дека е најдобар и најкраток.
 3. budaletinka_r

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Легендата https://off.net.mk/offside/fudbal/nema-shansi-da-pogodite-koj-se-povlekuva-od-fudbalot
 4. budaletinka_r

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Јас планирам тоа OEM радио наменето за колата ама со дисплеј и останато. Финтата е што тука кај нас истото е 400евра а на чичко али е 190долари. Дали памтиш колку ти беше пишана вредноста на радиото ?
 5. budaletinka_r

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Decki da ve prasham, ima li nekoj naracano radio za kola da mu se donese od aliexpres, kako ide taa postapka, da ne me izgori carina ili slicno? Ova e porakata sto ja dobiv od prodavnicata : Dear friend, As you know, it's every one's duty to pay taxes if he imports goods from foreign...
 6. budaletinka_r

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  https://www.fullmatchesandshows.com/2018/10/06/manchester-united-vs-newcastle-united-highlights-full-match-video/
 7. budaletinka_r

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Што ако денес изгубат и еве го избркаат моу, кој е алтернатива за менаџер?Има ли слободни асални луѓе?
 8. budaletinka_r

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Немав време ни стрим да најдам:sekc:
 9. budaletinka_r

  Гуми (пневматици)

  Едно прашање, имам опел астра гтц ,носи гуми 205/55 R16, е сега имам зимски гуми нокиан што ги купив лани за старата кола 195/65 R15. Ме интересира каква големина на челични бандажи ми требаат, интернетот вика 5Х110 во еден вулканизер што прашав ми рекоа 5Х112 Кого да верувам?
 10. budaletinka_r

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Сеа за сеа не гледам како ќе завршиме втори во група со Валенсија и Јувентус До кое дереџе стигнав.
 11. budaletinka_r

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Линделоф ти е ко македонец вработен во администрација, ќе дојде, ќе пушти едно селфи со утринско кафе и толку, го нема веќе, му завршил работниот ден.
 12. budaletinka_r

  Premier League - Season 2018/2019

  Ова во Март или другото во Ноември?
 13. budaletinka_r

  Premier League - Season 2018/2019

  Титулава на сити после утакмицава ќе им ја дадат или?
 14. budaletinka_r

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  И сеа Роналдо ќе го купуваме и колку плата ќе му качи перез?
 15. budaletinka_r

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 16. budaletinka_r

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Сеа гледав хајлајтс од мечот, не можев да го гледам во живо. Туѓ срам ме изеде, греота Венгер последен натпревар на ОТ да не му дадеш еден поен, чоекот толку бил фин со нас, фидер поени ни дава 20 години, титули ни има вадено и сега на опроштајна утакмица на ОТ да не му дадеш ни бод не иде...
 17. budaletinka_r

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Каква и да беше - победа е, таман за празников. Среќен Велигден ѓаволи, се најдобро!
 18. budaletinka_r

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Колку само се подобри ситиииии Се надевам нема да има само големо понижување. Мислам погба треба да си иде летово, слушам палермо барале негов калибар играчи.
На врв Bottom