Резултати од барањето

 1. ivonaaaaa

  Кајгана психолог

  Брат и мене истото ми се дешава ама во последно време почнав интересно да го гледам то, прабај да се внесиш во соновите замарај се малце повеќе од вообичаено и ќе сфатиш, можеш да си играш игра ти да ги креираш, а што викаш може да се проба само потруди се ;) и сигурно нема да те замараат.
 2. ivonaaaaa

  Сонови, толкување на сонови

  Леле зошто мора да се кажува кој колку книги чита :facepalm:, знаеме
 3. ivonaaaaa

  Документарки

  Интересно ова не го знаев.
 4. ivonaaaaa

  Зошто постоиме? Која е нашата цел на живеење?

  А зошто постојано некој мора да бараа смисла на животот, живеј го моментот СЕГА и готово. Ти подари некој нешто и ај да те видам сега барај смисла на тоа. Нема логика, да бараш нешто а да незнаеш што.
 5. ivonaaaaa

  Сонови, толкување на сонови

  Сигурно овај период си напнат и несигурен за се што се дешава околу тебе. Откако си го сонувал сонот 2 до 3 пати веќе твојот мозок се оптеретува и почнува додека спиеш да се фокусира на сонот па затоа често го сонуваш. Единствено место каде што ја имаш моќта што ќе ја посакаш е твојата глава...
 6. ivonaaaaa

  Сонови, толкување на сонови

  Ок, само колку повеќе се форсираш толку потешко ти е да прифатиш некој друг или нешто друго од тоа што ти го следиш и тоа афтоматски ти создава нервоза и револт за различни ствари. Значи не те терам ти да се откажеш од твојата верба во Господ, а уште помалку не се ни обидувам само сакав да видиш...
 7. ivonaaaaa

  Сонови, толкување на сонови

  Верувај ми тоа што јас сум неверник или верник нема никаква врска со тоа што се соновит, тоа е вистина. Се ти е енергија, сега да не бегам многу од темава само би ти го препорачала еден дукументарец да го изгледаш "The secret " се вика и ако го гледаш гледај го со внимание и да знаеш нема да...
 8. ivonaaaaa

  Документарки

  Колку прекрасно, не се нормални дефинитивно.
 9. ivonaaaaa

  Искуства со марихуана

  Што е ова шпиунажа :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:?
 10. ivonaaaaa

  Сонови, толкување на сонови

  Сонот нема никаква врска со Господ, Ѓаволот и такви срања. Се е до твојот мозок и психа. Последно нешто што би ми текнало напамет е да се молам. Значи тука нема никаков ѓавол кој те тера да сонувш ова е не сега ова, немој молим те. Ако некој е сексуално незадоволен нормално дека ќе сонува такви...
 11. ivonaaaaa

  Искуства со марихуана

  Абе ти сигурно си доживеал некои паранои или бедфилмој од тоа џоинто . На секој кој пуши трева почесто сигурна сум дека му се има случено ова (свесно или не), само немаат мадиња да си кажат :ROFLMAO: као демек со џадари дома ќе му отидеш, ама нема врска. На мој другар го имаме така заебавано...
 12. ivonaaaaa

  Пост на кој сте се изнасмеале

  Извини мислев мене ми се обраќаш :facepalm:.
 13. ivonaaaaa

  Пост на кој сте се изнасмеале

  Фала ова како комплимент ќе го сватам, како резултат на твојата нервоза и неспособноста да прифатиш туѓо мислење ;). --- надополнето: 26 март 2013 во 11:12 --- А ти знаеш да готвиш ? Или имаш само смисла за хумор ?:pos: --- надополнето: 26 март 2013 во 12:03 --- Да имаше појма од шовинизам ќе...
 14. ivonaaaaa

  Како влијае марихуаната на здравјето...

  Си бил зависен за да знаеш ? Не ми е јасно дали не разбираш или така се правеш ? Инаку за трева што се пушит се мислит и какво влиание има. Онака те прашувам за себе да не дојде до недоразбирање. --- надополнето: 26 март 2013 во 11:43 --- Да, не сме во тие години и не би било реално да не...
 15. ivonaaaaa

  Како влијае марихуаната на здравјето...

  Да супер ќе му дојде црнио дроб уништен, после некој минимален период зависен алкохоличар кој е проблематичен и супер ќе му дојде:pos:. Трагично за него.
 16. ivonaaaaa

  Пост на кој сте се изнасмеале

  Па очигледно е дека не сте способни сами да преживеете .
 17. ivonaaaaa

  Како влијае марихуаната на здравјето...

  Кој секти бре будало ај едуцирај се малку :facepalm:.
 18. ivonaaaaa

  Пост на кој сте се изнасмеале

  ivonaaaaa многу добро му го разбир сарказмот само малку да го едуцирам дечково o_O --- надополнето: 25 март 2013 во 13:46 --- Без дискриминација молам. Пошто вие маживе сте некоја посебна раса и имате привилегии за "противење" па ние не смееме, е браво тешко жена ти. Жално :tapp:
 19. ivonaaaaa

  Како влијае марихуаната на здравјето...

  Прво марихуана не се шмрка :tapp: и објасни го ова со секташиве (молим те не треси глупости светов чита). А то другарчето не е возможно од марихуана да се ЗАРАЛИЛ па уште еднаш па така да се понаша, сепак прашај го на какви хемии бил или да не си имал психички проблеми дечкото. Патем ако немаш...
 20. ivonaaaaa

  Сите убави мисли ТУКА!

  Среќата е во патувањето, а не на крајот од патот. Човекот трча по среќата, а таа е пред неговите нозе. Патот до рајот води низ пеколот.
На врв Bottom