Резултати од барањето

 1. T

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Ако се оствари ова што се збори за Нина Ангеловска да биде министерка за финансии, барем нема да ни е гајле за права од интелектуална сопственост...пошто и неа ја боли таквото како што гледаме...
 2. T

  Фан Клуб: Челзи

  Вилиан уште на одмор...исто така, едвај чекам Рис Џејмс да се оправи, не може да биде бетер од моменталната форма на Азпи. Првото полувреме јако изиграно и како да се истрошија. Мораше 2 гола уште во први 15-20 минути...
 3. T

  Фан Клуб: Челзи

  Maunt. :love:
 4. T

  Premier League - Season 2019/2020

  Клупата на Сити...
 5. T

  Premier League - Season 2019/2020

  Luiz kogo chuvashe? Ama ne, on ni falel u timot protiv Junajted.
 6. T

  UEFA Champions League 2018/19

  Pa ne igraat, sudat. Ako mozhat da go izdrzhat fizicki tempoto na utakmicata, ne gledam problem.
 7. T

  UEFA Champions League 2018/19

  Cestitki za Liverpulci, izramneta utakmica so nepotrebni prodolzenjja. Treba kako vo Komjuniti Shild, odma penali.
 8. T

  UEFA Champions League 2018/19

  Ne deka Frenki ima izbor. Toa e toa, do naredno leto.
 9. T

  UEFA Champions League 2018/19

  Ne znam so Mitchy sto ke bide ama mislam na pochetokov od sezonava Giroud ke ima prednost.
 10. T

  UEFA Champions League 2018/19

  Kontakt si imashe, a i taka sudijkite sekoj kontakt go svirea za faul, pogotovo za Liverpul.
 11. T

  UEFA Champions League 2018/19

  Pak toj Ox Chembrlen... :pos: :pos: :pos: :pos: :pos::tapp:
 12. T

  UEFA Champions League 2018/19

  Komentatorov site igrachi gi utna...TAA go nareche Ox sea, preeska gi pomesha Zuma i Tomori...:pos:
 13. T

  Фан Клуб: Челзи

  Au kako me napna Tami so kontrava... Jbg tojeto, bitno vidovme deka i so vakov tim moze da se nosime so Liverpul. Tomori izigra sosema korektno shto e super, dopolnitelno povekje shto gledame deka Kristensen znae da ima maka so mini povredi. Mu se slucuvase i prethodnata sezona. A i ke bide...
 14. T

  UEFA Champions League 2018/19

  Ima,go potvrdija penalot.
 15. T

  Фан Клуб: Челзи

  Каква разлика прави Канте во средина мајко моја... Пулишиќ супер игра полувремево, штета што тоа беше офсајд.
 16. T

  Фан Клуб: Челзи

  Pak ramkata od golot... 1565811397 Girouuuuuuud Bravo Pulisic.
 17. T

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Sashe, Sashe, do koga kje mu go pushish na Zajko?!
 18. T

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  У нормална држава за вакво нешто се дава оставка. Ние никогаш не сме биле таква.
 19. T

  Premier League - Season 2019/2020

  Boki 5 puti moze da ja plati kaznata. ,:D
 20. T

  Premier League - Season 2019/2020

  Nie dva pati sme kaznuvani za vakov prekrshok so transfer ban. Ali za City 100 denari kazna (bukvalno, ako se zeme predvid nivnata finansiska mokj).
На врв Bottom