Резултати од барањето

 1. dzesika

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Passwordot si go znam samo koa sum podnapijana i mi ide smooth samo togas poso mi e od onie kodovite so ti stigaat koa staskas deka si forgot password I go neam smeneto od togas ednas koa mi stigna A go cuvam vo mal mozook Btw: mi falis skroz Sakam da ti se javam ama mi se losi
 2. dzesika

  Напорен или "фала Богу си сфати на време" тип?

  Лејјј дај бе олабавете чил малце... Make loф not war ♡ Бтњ анон стварно загрижувачки е ова на овие години немажена...стара мома останав :)))
 3. dzesika

  Напорен или "фала Богу си сфати на време" тип?

  И на двајцата им се свиѓа истата. Она нормално игра топло-ладно. Те се фаќа на флерт, те откачуе за кафе. Небитно. Прашањево ми е: Девојки, какви повеќе сакате? Дали од оние што дур не те има не се откажува или океј ви е кога после прво "откачување" повеќе не ве контактира? Може и за мажи...
 4. dzesika

  Што со плаќањето? Кој би требало да плаќа?

  Bravo be devojce! Te sakam :* Btw, koincidencija ili ne, vcera bev so 3 drugarki na kafe. Pokasno dojde deckoto na ednata. Smetkata za site ja plati on. Mozda ne e bogat neso au, dolgo vreme se vo vrska, si se sakaat. Ali ima stil.
 5. dzesika

  Најбитното нешто во една врска

  I was being sarcastic malce ama kij da me razbere mene. Samo tebe lajkovi ti stavaat ovie
 6. dzesika

  Дали мажите се плашат да бидат во врска со успешна жена?

  Пума добротворецот. Да ја прашам дали се уште не готви? Инаку на темава, Не знам дали успешна жена е правилниот збор, него за доминантна. Тоа од оние тестовине во прво одделение се гледа кој е доминантен, а кој не. (еве пума ако се уклучи ќе потврди ehehe) Доминација е нешто што до ден...
 7. dzesika

  Дали би прифатиле да се смените за некого?

  i miss u be <3 ne e good wotka ne e. im vikam jas sakajte se lugjenca more hej, oni ne bi se ni smenile, a negoli da se sakaat. ja bi se smenila poso sum srcka. baska so ne baratam dobro so ego, gordost...takvi raboti... :D
 8. dzesika

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Кајгич, Поз.
 9. dzesika

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Samodoverba 0. Ali biten e manekenski od na stikli:) Tolku.
 10. dzesika

  Дали би прифатиле да се смените за некого?

  99% ne bi se smenile. I posle ljubov nemalo.
 11. dzesika

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Umrev dur da staam lajk na kajganava. Inace. Zdrafoo Otkogga nbe sme se fidewee Suprais? Arna li si mi?:****najubafa stv si eej ♡ Inace. Dremam. Cekam. A train that will take you far away. Ok ne bas ama se uklapa u samoubistveniov moment na dozivljaj. Momentot jaka stvar e. Na primer sea pisav...
 12. dzesika

  Целта на вашите излегувања на викенд?

  Искачам за да се видам со луѓе, да се подружиме, некој нешо смешно да каже, да се насмееме и увек смеењето е боље уз две-три чашки.
 13. dzesika

  Џенталмен vs. Дама

  ...рече најјакиот е**ч на форумов и пошироко :)))
 14. dzesika

  Џенталмен vs. Дама

  После 5 месеци ме се сменила перцепцијата. Џентлмен го поврзувам со еманципацијата. Тоа е у римско право овие шо биле деца на татково станувале суи јурис персони и више не работеле све за таткото него и за себе можеле да работат. Искачале од патриа потестас - од власта на таткото. Така е и во...
 15. dzesika

  Орочување на пари ?

  Glupo e da gi cuvas na smetka, osven ako ne ti e nekoja suma 500.000evra. 3%kamata. Neka si ja cuvaat. Retardirani bankari.
 16. dzesika

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Auu te neam poseteno 100 godini i samo 16 strani ne sum procitala?!?! Nemogukje! Nego Dobro mi vlijae ova so new start gluposti Btw se osekjam preubavo, onaka vnatresno Mi igra srcevo, se smeam celo vreme, me zdogleduvaat luge po ulica se potsmevnuvaat koa ke im se nasmees I taka... Its a nice...
 17. dzesika

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Драга, пријателиве колку што може да направат да се осеќаш убаво, тродупло повеќе може да напраат да се осеќаш ко идиот. Ае.
 18. dzesika

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  This is wrong on so many levels: 1. Brak i dete 2. Baras sovet 3. Baras sovet na forum 4. Ne baras sovet 5. Pisuvas roman WTF?!
 19. dzesika

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Драга, Потајно сум заљубена. Ама потајно и секој во секого е заљубен. Така да...
 20. dzesika

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  Прво, немој "да стапуваш у акција". Девојките приметуваат коа некој ги свиѓа и се труди околу нив и малце патетично е. Второ, поише дружи се со другарка ти (таа што и е на нејзе другарка). Речи и да ја викне симпатијава твоја, искочете на кафе, на водно, заедно со друштво, прајте муабет, така...
На врв Bottom