Резултати од барањето

 1. Незапирливи 1903/87

  Навивачки групи во Македонија!

  НЕ Е ИЛУЗИЈА, НЕ Е ФУЗИЈА ОВА Е РОКАДА, ПЕЛИСТЕР ЕУРОФАРМ СТАНА
 2. Незапирливи 1903/87

  Навивачки групи во Македонија!

  И сам знаеш дека групата може да се крене кога клубот е во надолна линија :)
 3. Незапирливи 1903/87

  Навивачки групи во Македонија!

  Да не се подигна паркетот, да се скриеш под него? :LOL:
 4. Незапирливи 1903/87

  Навивачки групи во Македонија!

  Среќа вие само руке на руке одите. Досега не сте фрлиле ниеден камен кога сме гостувале во Битола. П.С. @ZelenoBel Слушам си се затворал дома во недела, си плачел, те нервирале колите што свиреле и славеле надвор :kuracc: #СвеСеДознава :vozbud:
 5. Незапирливи 1903/87

  Фан клуб - РК Вардар

  Да си се самоцитирам и надополнам, трауми од ВАРДАР децоооо :vozbud:
 6. Незапирливи 1903/87

  Навивачки групи во Македонија!

  Плус денеска мора да се каже дека имаше предобро навивање и зезање како во најдобрите денови, на натпревар без резултатско значење, после долго време оптимист сум дека ќе се крене групава.
 7. Незапирливи 1903/87

  Навивачки групи во Македонија!

  Чудно му е, затоа што за негвиот маалски клуб сигурно нема да навиваат во Куманово, затоа и се губи нешто не ја сфаќа поентата... Браво за децата, цела сала ја понесоа на моменти :)
 8. Незапирливи 1903/87

  Фан клуб - РК Вардар

  Значи оваа Барса никако нема среќа, се Вардар им се паѓа...И пази Вардар гази!
 9. Незапирливи 1903/87

  Фан Клуб: Вардар

  Исто како и на трибина :D Анти успех навивачи! :icon_mrgr:
 10. Незапирливи 1903/87

  Фан Клуб: Шкендија

  ОК, важи.
 11. Незапирливи 1903/87

  Фан Клуб: Шкендија

  Нема да постојат ни 90% од клубовите :toe:
 12. Незапирливи 1903/87

  Фан Клуб: Шкендија

  Многу јаки ти се одговориве на сосема друго прашање, се гледа дека ти оди со политиката.
 13. Незапирливи 1903/87

  Фан Клуб: Шкендија

  Прашај на едно и дали ќе ја признаете лигата годинава, бидејќи први сте да плачете и вадите снимки од VGA камера, а кога не ви одговара си сечете, лепите и монтирате ;)
 14. Незапирливи 1903/87

  Фан Клуб: Шкендија

  Зошто го нема пеналот за Слога на 0:0 на видеово? :)
 15. Незапирливи 1903/87

  Фан Клуб: Вардар

  Спрема муабетиве пола публика од форумов сме :D
 16. Незапирливи 1903/87

  Фан Клуб: Вардар

  А тие што ни се стартери, минатата сезона дискутабилно беше дали ќе бидат добри за на клупа за ланскиот состав...Дојде ред Брда да ни биде главен играч...
 17. Незапирливи 1903/87

  СП 2018 - генерална дискусија

  Београд се вика кафаната, не мисли на градот. :)
 18. Незапирливи 1903/87

  Фан клуб - РК Вардар

  Ееееј ама го отупевте со песимизмов на темава бетер од битолчани сте станале. Ок јасно ни е на сите дека нема да биде како лани да победуваме и дома и гости и да бидеме убедливо најдобри. А лани што ако газевме цела сезона кога на крајот се посравме, од таквите коментари кога ги направивте...
 19. Незапирливи 1903/87

  Квалификации за европските натпреварувања [2018/2019]

  Уби, уби, уби Ренџерааа :icon_mrgr:
 20. Незапирливи 1903/87

  Фан Клуб: Вардар

  Прашање е дали воопшто ќе донесеме еден играч како Фелипе во наредниве 10 години, не па 3,4 за време на подготовки при ваква неспособна управа која што не успеа ништо ни да задржи од тимот, не па да донесе нешто што вреди.
На врв Bottom