Резултати од барањето

 1. SK-92

  Sneaky Pete

  Sneaky Pete е серија креирана од Брајан Кранстон кој и самиот има улога во првата сезона како негативец и Дејвид Шор. Главната улога во оваа серија ја има Џовани Рибиси кој се појавува под две имиња, Мариус Јосиповиќ и Пит Марфи. Серијата почнува така што Мариус го позајмува идентитетот на...
 2. SK-92

  Полн фрижидер и полн џеб

  Живееме во доба каде купувањето и приготвување храна знае да биде главниот проблем во денот. Честопати стојам како здрвен во маркет, и немам појма што сакам да јадам, а гладен сум, ми се плаче. :) Секако, би рекле нарачај си, најдобро ќе поминеш. И така е,ама храната која ја купуваме од Фаст Фуд...
 3. SK-92

  Кредити за македонски државјани во странство

  Пред некој ден забележав дека банките во Бугарија овозможуваат секаков вид на кредити за блгарите в чужбина. Некој ми спомна дека и некои банки во Македонија ги нудат истите услуги. Дали некој знае со сигурност да го потврди ова? Или ако имал некој такво искуство, би било убаво да сподели.
 4. SK-92

  Апартмани Скопје (краток престој)

  Здраво луџе, Имам потреба од апартман во Скопје за 10-15 дена во периодот од 25 јуни до 5-6 јули. (сеуште незнам точна дата на пристигнување и заминување) Ние сме двајца, така да и гарсоњера би било супер, само да потенцирам дека локацијата мора да биде една од следниве : Центар, Аеродром...
 5. SK-92

  Age of Empires II HD Edition

  Hola boys and girls, Momentalno na Steam Store za samo 4 EUR mozhete da ja kupite gorenavedenata igra. Ako vekje nekoj ja ima i ja igra online, slobodno neka pishe tuka, pa mozhe da se pucame. P.S. Istotaka AOE 3 Complete Edition e dostapna za 9 EUR.
На врв Bottom