Резултати од барањето

 1. T

  Фан Клуб: Интер

  Ееее кога само ќе ми текне дека некој како Ацо и остала багра од групава се споредуваа со навивачите на Интер, демек кој кур фактор биле они :tapp:
 2. T

  Фан Клуб: Интер

  Де бе толку се финансиски моќни Јунајтед? Знам дека имаат најголема база на навивачи и се, ама ако се буквално најмоќниот финансиски фудбалски бренд моментално, тогаш срамота е ова што им се случува годиниве... Буквално со ништо не покажаа овој преоден рок дека парите не им се проблем.
 3. T

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Дали свињава што се бламира е Коста Петров бизнисменот и писателот?
 4. T

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Нина од Групер има 32 години, не ми е јасно да имаш бизнис а да одиш министер да бидеш, ама изгледа не им оди баш најдобро...
 5. T

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Што знае бе оваа комуњара ☭? Глувците бегаат од бродот што тоне :busi:, од секад бил вртикапа :popce:, се надевам господинот Груевски :kruna: ке го увиди тоа и нема да му прости. :kuracc::kluc:
 6. T

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  :kruna::oeoeoe::kluc::shook::sekcza::masa::misticen::cujte::uzi::нинџ::popce::oeoeoe::tvg: Гулашот со нова порака или во превод: Царот се враќа во Македонија - ги затвара сите комњуари - кои ќе бидат ебени во затвор - седнува пак на маса со Камчев и Мијалков - фамилијата се враќа на големо -...
 7. T

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Овие вториве што пеат се Scirea и Таксист а тој со сладоледот е Ѓорѓи Н :pos:
 8. T

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Лукаку :D. Се знае кој е првиот МЕСИ...
 9. T

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Абе тие име ни сменија ви се замарате со апсењето на Катица, голем кур...
 10. T

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Пост на Гулашот за Катица: :tvg::kluc::pusigo::pivo2::pijanco::uzi::masa::drk:
 11. T

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Егзекуторот на Грујо Гулаш од херој заврши зад решетки, кој би рекол. Гулашот вечер ќе части по ексклузивните ресторани во Пешта, до него некоја моделка абе прав Берлускони.
 12. T

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Роналдо од маркетнишки аспект им смени премногу, го носиш вториот најдобар фудбалер во светот. Второ има голема база на следбеници по Азија, најмоќен фудбалер во сегментот на маркетинг и тоа е. Вака од играчки аспелт за една сезона не го подобри квалитетот на Јувентус односно само го засени...
 13. T

  Фан Клуб: Интер

  Моментално Рома не може да си го дозволи Телес, https://www.transfermarkt.com/alex-telles/profil/spieler/255755
 14. T

  Фан Клуб: Интер

  БраД, Тик-Ток е, мора да има такви видеа, што да прават кога не се деца од 15 години, едино треба да ги фатат со малку часови за актерство ете може Вандич да ги усоврши и да бидат малку поприродни.
 15. T

  Serie A 2019/2020

  Па Тик Ток е Кинеска фирма, им се смее цел свет ама лагано си освојуваат пазар...
 16. T

  Фан Клуб: Интер

  А Конте можеше да ги има најјаките и најскапите офанзивни бекови во Италија, лево Телес кој растури во Порто денес вреди 35 милиони и десно Кансело вреден 55 милиони. Под закрила на Конте со таква гранитна одбрана од Де Вриј, Скринар и Годин со Лукаку и срединава ќе беше +10 од Јувентус во Мај...
 17. T

  Фан Клуб: Интер

  Им го разигра Далберт на пријателскиве.
 18. T

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Абе Јово, зашто рачунаш 227 гола кога без тие натпревари што не ги сметаш за професионални се 185? Значи според професионалната статистика Милер на 488 има 185 гола а Нејмар на 378 има 226 гола
 19. T

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Абе што пишува така живее во илузија си брои 227 гола ама не ги рачуна настапите во ниските лиги и тие под у19 каде што има дадено 42 гола и 1 асистенција. Он ги рачуна само настпаите во Баерн и сите голови ги додава како да ги дал за Баерн Минхен. Затоа не ги признава тие 200 плус натпревари...
 20. T

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Па ако ги броиш само во Баерн натпреварите што му ги ставаш тие 24 гола од у-19 лига југоисток и тие 15 гола и една асистенција од 3 германска лига. Тоа се минус 39 гола или тие се важат и се додадаваат во головите кај Баерн?? :pos: Edit плус 3 гола од регионални лиги тоа се минус 42 гола и една...
На врв Bottom