Резултати од барањето

 1. risto traktoristo

  ЗЕМЈОТРЕС!

  тресе тресе кур се стресе
 2. risto traktoristo

  Скопје 2014 (Генерална дискусија)

  Како се држи проектот Скопје 2014 после земјотресиве? Издржа ли тој гип картонот или цел се распука?
 3. risto traktoristo

  ЗЕМЈОТРЕС!

  што се потресувате, глумите лудило, собирате лајкови ко никогаш во живот да не сте осетиле земјотрес се случуваат вакви појави одвреме навреме, ништо загрижувачко
 4. risto traktoristo

  ЗЕМЈОТРЕС!

  некој помал земјотрес секој ден во 7 наутро, да се разбудат луѓето да станат да одат на работа не се плашете за Скопје, не се руши, како е црвсто изградено сега
 5. risto traktoristo

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Zonbi asu (2011) за љубителите на јапонската кинематографија
 6. risto traktoristo

  Фото хумор и интересни фотки!

 7. risto traktoristo

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  понеделник - најбољи ден у неделата би сакал декој ден понеделник да е :ojeaa:
 8. risto traktoristo

  Македонски филмови

  верувам дека ќе биде подобар и од pixar и disney анимираните
 9. risto traktoristo

  Пропорционални закони/казни?

  Кај нас висината на казната е пропорционална на врските што ги имаш. Ако имаш многу јаки врски може и од убиство да се извлечеш без казна. Ако немаш врски тогаш си се зафркнал.
 10. risto traktoristo

  Рандом .gif слики

 11. risto traktoristo

  ЗЕМЈОТРЕС!

  што, толку беше, нема денеска земјотреси?
 12. risto traktoristo

  ЗЕМЈОТРЕС!

  Македонија лидер во регионот по број и јачина на земјотреси
 13. risto traktoristo

  Windows 10

  Е па користи Chrome тогаш. Сите browser-и исто ја рендерираат youtube страната, како chrome, само microsoft со нивните browser-и мора секогаш поинаков да биде. побарај ако има некој начин да се подесе зум за секој website посебно
 14. risto traktoristo

  Windows 10

  зумирај ctrl и +
 15. risto traktoristo

  Инфо за нови филмови достапни на торент

  Teenage.Mutant.Ninja.Turtles.Out.Of.The.Shadows.2016.1080p.BluRay.DTS-HD.MA.7.1.x264-LEGi0N
 16. risto traktoristo

  Moviespotting 2016

  76. Outlander (2008) 4/10 77. Seksmisja (1984) 7/10 78. Network (1976) 10/10 79. Night of the Scarecrow (1995) 4/10 80. S.T.A.L.K.E.R.: Monolith's Whisper (2011 Video) 4/10 81. Bio-Dome (1996) 1/10 82. The Last Sentinel (2007) 1/10 83. Saekjeuk shigong (2002) 9/10 84. Snow Angels (2007) 5/10 85...
 17. risto traktoristo

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  абе слободно гледај го филмот, ако рејтингот е низок, и не е така лош филм баш е занимлив, се гледа дека од аматери е правен, ама не е толку лошо направен интересна идеја, пристојна реализација не мора секој изгледан филм за оскар да биде
 18. risto traktoristo

  ЗЕМЈОТРЕС!

  многу здмра воа бе. и долго траеше, никогаш вака не тресело
 19. risto traktoristo

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  http://www.imdb.com/title/tt3399484/
 20. risto traktoristo

  Anarchy vo Makedonija

  па нормално кога биле пички да станат да се спротистават, они бегале на печалба, што ќе донесат тука пак им го краделе и се врти во круг македонскиот народ од главата си пати (и од немање муда)
На врв Bottom